BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Earthlings Film izle

Puanla:
0 / 10

-Earthlings 2005 ABD / Türkçe Altyazılı-

Hayvanların hangi işkencelerden geçerek insanların önüne sunulduğunu çarpıcı görüntülerle anlatan yapımda Joaquin Phoenix yer alıyor. Oldukça vahşi ve kanlı sahnelerin olduğu, tamamı gerçek mezbahalardan alınan görüntülerden oluşan bu yapımı sizlere sunuyor; farkındalık yaratmasını diliyoruz. (+18)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Reklamı Geç
"OK.ru" seçeneğinden filmi izlemek için VPN kullanınız."VK HD" seçeneğinden izlemek için VK.com sitesine üye olmanız yeterlidir.
10


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

7
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
duranavuran

Allah’ın yarattığı, mükemmel beslenme zincirine muhalefet etmek; “şeytan’ın avukatlığını” yapmaktır. Bugün, hayvanlara acıyan çarpık zihniyet; yarın da, bitkilere acıyacak, sonuç: DE MO GO Ji… Bu çarpık zihniyetin sahipleri, yol için 3 ağacın taşınmasına muhalefet ederler, ama kendileri; yüzlerce ağacın kökten kesilerek, açılan alanda yapılan villalarda keyif sürer. Yani, “ele verir talkını (telkin), kendi yutar salkımı” deyiminde olduğu gibi…
Not: Bütün bu zararlı akımların sebebi; 73 senedir, insanların dünya savaşı yaşamamalarıdır. Velhasıl, “rahatlık; insana batmaktadır”.

oguz ak

görüntülerin çogu 90 lı yıllardaki hayvan görüntüleri
hepimiz et ve et ürünleri tüketiyoruz hepimizin vejeteryan olması beklenemez fakat düzgün şartlarda üretilen hayvanlar tüketilebilir aklı başında hiçbir insanoğlunun hayvana zulum etmesi kabul edilemez kaldı ki insan öyle bir canlı ki kendi ırkına bile zulum edebiliyor.hepimizin sorgulaması gereken birşeyler çıkıyor bu belgeselden.

Assasins

sarsıcı insanın ne aşşağılık canlı olduğunu çok iyi anlatıyor

Hadiye

Öncelikle teşekkürler bu olağanüstü güzellikteki film için Admin. Filmleri izledikten sonra “çok güldüm”, “çok ağladım” derler ya, bu filmden sonra da olsa olsa “çok acı çektim” der insan. Filmde evcil hayvanların iğneyle öldürülmesi vahşeti için “ötenazi” kelimesi geçiyor. Oysa ötenazi sadece insanlar için bir çözüm yoludur. İnsan kendi isteğiyle ve yardım alarak kendini öldürmek ister. Hayvanın böyle bir irade beyanı olmadığına göre bu kelimenin bu işlemde kullanılması da doğru olmasa gerek.

selçuk

izlemesi insanı çok zorluyor ama insan olmaktan utandım
mutlaka izlenmeli

Vedat

Allah akıl-fikir vermiş mi yoksa almış mı?

bukavilya

filmin ancak fragmanını izleyebildim başka bir siteden.
hayvancıkların acısını,ıstırabını,çaresizliklerini iliklerime kadar hissettim..
çok vahşiyiz..
sonumuzu bu vahşiliğimiz,zalimliğimiz,duyarsızlığımız getirecek zaten.
doğaya düşman,hayvana düşman , en nihayetinde kendine düşman varlıklarız