SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Angels of Revolution – Angely Revolyutsii Rus Filmi izle
Puanla:
0 / 10

-Angels of Revolution / Angely Revolyutsii (Ангелы революции) 2014 2015 Rusya / Türkçe Altyazılı-

5 Sovyet ünlü ismiyle birlikte Polina Schneider, Sovyet devrimini sınırların uzak noktalarına taşımak için harekete geçer. Sibirya'ya gitmeyi göze alırlar ve oradaki tanrının bile uğramadığı komünleri harekete geçirmeye çalışacaktır. "Devrim Kadınları" olarak Türkçe'ye çevrilen ve Moskova Film Ödülleri dahil, 9 ödül kazanmış olan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


9 Yorum sayısı
4 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
9 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
kule

cokbeqendım.bizdehala bu tür toplum mühendisler var. bir toplum degışmeye kendi karar verir.

trumpets

türkçeye devrimin melekleri olarak çevrilmiş 2014 yılı yapımı rus filmi. yönetmenliğini aleksey fedorchenko ‘nun yaptığı film, parti komiseri polina isimli bir kadınla birlikte sovyetler birliğinin en ücra köşelerine gidip, yerel kabilelere sovyet ideolojisini benimsetme ve pekiştirme çabası içine giren 4 aykırı sanatçının hikayesi. göndermeler, metaforlar ve sürrealist görüntülerle dolu renkli bir film. ekim devriminin henüz başlarında sanatın ne kadar özgür olduğuna dair önemli bir saptama. ( çok sonra sosyalist gerçekçilik diye bir akım uydurulacak ve sovyet sanatının içine edilecektir.)

Hadiye

Yine Aleksey Fedorçenko’nun Nebesnye zheny lugovykh mari (Celestial Wives of the Meadow Mari) filminin de altyazısı bulunuyor, onu da rica etsek mi acaba?

ADMİN: FİLMİ EKLEYECEĞİM, TEŞEKKÜRLER.

Hadiye

Yönetmenin Venedik’te ödül alan Sesiz Ruhlar filmini ki sitenizde var, başka bir sunucudan koyabilir misiniz acaba Admin? VK sunucusu açılmıyor.

ADMİN: MERHABA, VİDEO ÇALIŞIYOR ASLINDA.. VK SEÇENEĞİNDEN İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR. YİNE DE İSTEĞİNİZ ÜZERİNE FİLMİ, FARKLI ALTERNATİF İZLEME SEÇENEKLERİNE YÜKLEDİM. İYİ SEYİRLER DİLERİM.

fuat

Sezgin, ben anladim senin tanriyla alakali bir sorunun var yoksa okadar özetin icinde tutup tanriyi cikarip tartisma konusu yapmazdin bence sen Tanrinin bile ugramadigi sözünün dilimizde ne anlama geldigini cözememis bir kendini edabiyat dil ve din ustasi sanan takintili bir vakaa’sin 😉

Hadiye

Openload sunucusunda Trainspotting 2 yer almış yanlışlıkla, düzeltebilir misiniz Admin?

ADMİN: DÜZELTTİM, UYARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

sezgin

senin metaforuna köpekler ihtiyacını gidersin ukala mahluk. sümerler’in kim olduğunu bile bilmeden sallamasaydın bari.

Metin Göner

sezgin adlı kullanıcı tarihten edebiyattan yerleşik türk kültüründen bu kadarmı uzak olunur.adam dini kitaplar dışında insana tarihe doğaya ve kültüre ilişkin hiç bir şey okumamışki ne yapsın.bilgisi yok ama nasıl oluyorsa fikri var ! tanrının bile uğramadığı yer metaforu sümerlerden bu yana kullanılır.hele ki türk kültüründe çok daha yaygın bir kullanımı vardır.çok ıssız ve aşırı sakin aşıır uzak yerleri betimler.ey yurdum insanı ey

sezgin

böyle özet mi olur? “tanrının bile uğramadığı…” tanrı ne demektir veya tanrı nasıl bir varlıktır? admin, sana söylüyorum. insanların dinî inançlarıyla alay edecek ifadelerden uzak durur musun lütfen? sözlükte “tanrı” kavramı için şunlar yazılı: “Kâinatta var olan her şeyi yaratan, koruyan, tek ve yüce varlık, Yaradan, Allah, Rab, İlah, Mevla, Halik, Hüda, Hu, Oğan” (tdk)… herşeyi yaratan, koruyan bir varlık olan tanrı, kendi yarattığı her tarafta da hazır ve nâzır olur, değil mi? bunları dinî açıdan değil, mantık açısından yazıyorum. dinî olarak olaya bakarsak, sen zaten hapı yuttun fakat dediğim gibi o tarafa hiç yönelmedim bile. sadece mantık…

ADMİN: EVET, TAVSİYELERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Vedat

Bay sezgin, bu deyim asırlardır Türk dilinde söylenen bir sözdür, kimsenin uğramadığı, ücra yerler için söylenir, bunun gibi atadan kalma bir çok söz ve deyim vardır, bunu bu kadar dert edecek bir şey yok.
Bence sayın admin tam bir yerli dili ile anlatmış, bunun için kendisini tebrik etmek yerine eleştirmek haksızlıktır. İşin dinsel tarafı sende kalsın, herkes olaya dinsel anlamda bakmak zorunda değil…

fuat

Sezgin denen ukala varlik sen önce Edebiyatini ve dil kültürünü gelistir birak dini herkes dini yeterince biliyor zaten ha cok din meraklisiysan git imam falan ol vaaz ver oturup internetin basinda film izleme senin din bilgini yerim ben Dil bilgin sifir malesef…

sezgin

@fuat denilen ukala yaratık, din konusuna girmediğimi anlamayacak kadar zekân bile yok. edebiyat ve dil kültürüm senin gibi milyonlarca zavallıyı satın alır. sen önce türkçe öğren, sonra başkalarına akıl ver.

EFE

Fuat ve Vedat denen UKALA… Hersey deyimden ibaret olamaz. Şaka ile söylenen bir söz yüzünden bile imanından nikahından olabiliyorsan eger deyimlerden gidersen yolunu bulamazsın. Egerki sizde Din bilgisi olsaydi yorum yapmazdiniz. Sezgin haklı Admin. Seni alemi bütün varlığı yaratan Rabbimiz’e karşı saygısızlık etme arkadaş.