SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Nebesnye Zheny Lugovykh Mari Rus Filmi izle
Puanla:
0 / 10

-Nebesnye Zheny Lugovykh Mari / Celestial Wives of the Meadow Mari 2012 Rusya / Türkçe Altyazılı-

Batı Rusya’da yaşayan Fin-Ugrik etnik topluluğu Meadow Mari (Ova Çirmiş) Pagan kültürünün ritüellerini hala devam ettirmektedir. Bu topluluk, yüzyıllar süren Hristiyan ve Müslüman hegemonyasına direnmeyi başarmıştır. Günümüzde dil ve miraslarını koruyan Mariler, doğanın bilgeliğine inanmaktadırlar. Bunu sağlıklı bir cinsel iştah ile bir araya getirirler. Daha önce yayınladığımız Sessiz Ruhlar'ın yönetmeni Alexey Fedorchenko'nun, Mari halkının inanışından etkilenen törelerini anlattığı 23 çarpıcı hikayeden oluşuyor. Kadın güzelliğine ve cinselliğine törensel bir hayranlık duyan bu kültürün sanatsal bir tasvirini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: HADİYE)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


4 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
4 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Filmizlenmiyor

Siteniz yenilendiğinden beri,bir filmi izlemek için en az 3/4 kez başa dönüp tekrar açıyorum,filmi seçip,alternatif seçimi yaparken,sayfa kendiliğinden ana sayfaya dönüyor…
Başka sitelerde sorun yok…Bu arada IPAD’den …..

ADMİN: IPAD İLE KONTROL ETTİM FAKAT BİR SIKINTI GÖREMEDİM. MUHTEMELEN REKLAMLARDAN KAYNAKLI BİR PROBLEM YAŞIYORSUNUZ, AÇILAN REKLAMLARI KAPATIP VE VİDEODAN ÖNCE ÇIKAN REKLAMI DA “REKLAMI GEÇ” TUŞU İLE KAPATMAYI DENEYİN.

Gezgin

Site yenilendiginden beridir ben de android tablet üzerinden sitede film izleyemiyorum. Eski filmlerin çoğu çaLışmıyordu zaten. Her seferinde uyarı yazmakta sıkıyor. Şimdi de aynı sorunu yeni eklenen filmlerde yaşıyorum. Bi şikayet butonu olsa çalışmayan filmi kaç kişi şikayet etmiş görebilsek.

ADMİN: TAM OLARAK NASIL BİR SORUN YAŞADIĞINIZI YAZARSANIZ DÜZELTMEK İÇİN ÇALIŞALIM.

Andar

Ipad ile izlemek için ne yapmalı

ADMİN: HERHANGİ EKSTRA BİR ŞEY YAPMANIZA GEREK YOK, İZLEME SEÇENEKLERİNİN HEPSİ İPAD VEYA ANDROİD ÜZERİNDEN SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR. PLAY TUŞUNA BASINCA BİR SÜRE BEKLEYİN FİLM AÇILACAKTIR YOKSA DİĞER İZLEME SEÇENEKLERİNİ DE DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ.

Volkan

Siteniz yenilendiginden beri Tabletimden film izleyemiyorum izleme seçeneklerinin hiçbirini açmıyor

ADMİN: CTRL + F5 TUŞLARINA BASARSANIZ YENİ HALİ GELECEKTİR, VİDEOLARDA BİR SORUN GÖRÜNMÜYOR.