BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Wakefield 2016 ABD / Türkçe Altyazılı-

Howard’ın onu seven bir ailesi ve iyi bir yaşamı vardır. Zamanla içten içe bunalan ve sonunda tükenen Howard, ailesinden gizli, garajındaki tavan arasına saklanır. Onları penceresinden izler. Bir yabancı gibi gizlice karısını gözetler. Evin dışında geçirdiği günler ayları bulur. Acaba eski günlere dönebilmesi mümkün olacak mıdır? Saklanan ve uzaktan ailesini gözetleyen bir adamın hayatını ele alan bu ilginç yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
The host

Farklı beklentileri olan insanların sıkıcı bulacağı anlayamayacağı bir film.Düzenin insanını anlatıyor birazda kaçışını veya kaçamayaşını.

Hadiye

Bryan Cranston aileden biri gibi olmuştu, özlemiştik yani:) Bazı insanlar sokakta yaşarlar. İstanbul’da, New York’ta filan kar yağdığı zaman devlet görevlileri onları şey gibi toplayıp barınaklara tıkar, onlar da ilk fırsatta yine kendilerini sokağa atarlar. Bu insanlar neden sokakta yaşarlar? Ne güzel bir konuyu ele almış film. Amerikan filmlerinin uymak zorunda olduğu “mutlu son” kanununa uyar gibi gözükmüş, ama… “Ama”sı var. Teşekkürler Admin.

Sonuna kadar izledim ve hep bir şeyler olacak beklentisi süpriz yapacak ama yok…saçma sapan bir son nokta koydu…sinir bozucu UZAK durun