BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Lu Bian Ye Can / Kaili Blues 2015 ÇİN / Türkçe Altyazılı-

Kaili, Çin’in Guizhou Bölgesi’nde küçük bir kasabadır. Burada çalışan doktor Chen Sheng, kardeşinin kayıp çocuğunu bulup annesinin vasiyetini yerine getirmek için uzun bir tren yolculuğuna çıkar. Yolculuk sırasında Chen’in karşısına çıkan Dangmai kasabasında zaman doğrusal değildir ve insanların yaşamlarını birbirini tamamlamaktadır. Bugün, gelecek ve geçmiş aynı anda var olabilmektedir.8 ödül kazanmış olan ve mikro toplumculuğu başarı ile yansıtan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Metto Von Totto
2 yıl önce

Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biriydi. Kamera kullanımı harikaydı. Bu kadar az ama bu kadar doyurucu filmlere pek rastlanmıyor zira. Kesinlikle izlemelisiniz.

hulusi soydan
2 yıl önce

filmi izlerken modern yaşamların bizlere armağanı egolarımız aklıma geldi ve takıntılarımız … ve bu yaşamlarımız arasında bizleri sarıp esir alan gelecek beklentilerimizle ıskaladığımız hayatımız … teşekkürler bu filmde emeği geçenlere ve bu filmi bu sitede yayınlayan arkadaşlarımıza …

Hadiye
3 yıl önce

Güneşin doğmasını bekler gibi beklediğimiz “Büyük Çin Sineması”nın dünyamıza ulaşan parlak ışık huzmelerinden biri işte… Şiir gibi…

ORHAN
3 yıl önce

Görsel zenginliği ile keyiflendiren sadece sinema severlerin es geçmeyeceği sanki birazda yol filmi havasında da izlenebilir bir sinema örneği.

Apollon
3 yıl önce

İzlediğim en iyi kameraya sahip filmlerden..Filmi anlamasanız bile izleyin.Böyle bir görsellik bundan güzel kameraya alınamazdı.El kamerası sanırım.o açıdan tam bir emek işi zaten.Mistizm yok değil ama çokta kafa yormayın sadece kendinizi filmin akışına bırakın.Ruhunuz dinlenecek..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x