The Red Pill 2016 izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

The Red Pill 2016 izle

Puanla:
0 / 10

-The Red Pill 2016 ABD / Türkçe Altyazılı-

"Kadınlar kadar erkekler de aile içi şiddete maruz kalırken, intihar edenlerin, hükümlülerin, bağımlıların ve evsizlerin ezici çoğunluğunu erkekler oluşturuyor. Savaşlarda ve iş kazalarında neredeyse tamamen erkekler can verirken eşitliğe neden sadece kadının gözüyle bakılmaktadır?" Sorusuna cevap arayan 'The Red Pill' cinsiyet çatışmasının dünü, bugünü ve yarınına ışık tutan bir belgesel. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
adamınhası31
2 yıl önce

İnsanlık tarihinde; erkek egemen-kadın egemen dönemler vardır ve bu döngüler on binlerce yılda bir olur. 1945’de 2.Dünya Savaşı’ndan sonra; insanlık tarihinin en uzun süreli, barış ve refah ortamının yaşanması nedeniyle; özellikle 1960’lardan sonra başlayan ve günümüzde artarak devam eden (Feminizm) akımı neticesinde; başta belirttiğim “Kadın Egemen” döneme girmiş bulunuyoruz. İşte, bu belgeselde; erkeklere yapılan ve kanunlar eliyle de desteklenen (ki, bu kanunları da yine erkekler çıkarıyor)ailevi-toplumsal sorunlar anlatılmak istenmiş.
Her türlü ayrımcılığa, karşı biri olarak; son yılların moda tabiri ile diyorum ki:
“Kadınlara, pozitif ayrımcılık yapılsın; askerliğe onlar gitsin, maden ocakları ve demir-çelik fabrikalarında, onlar çalışsın… Feministlere, öncelik verilsin… Acilen”…

çamdibinde
3 yıl önce

Kadınlara, pozitif ayrımcılık yapılsın; askerliğe onlar gitsin, maden ocakları ve demir-çelik fabrikalarında, onlar çalışsın… Feministlere, öncelik verilsin…

Hadiye
3 yıl önce

Neyse ki bir yandan bilim adamları kadınları kendi kendilerine dölleyerek klonlarını yaratmak suretiyle (narsisizm çağına denk düşmesi de ayrı bir şans), tabiat ana da çok okumuş yazmış kadınları kısırlaştırmak suretiyle zavallı adamcağızların derdine çare olmak için kolları sıvamış durumda. Bal Porsuğu Karen Straughan’ın radikalizmine ve belgeselin yönetmeni Cassie Jaye’in de samimiyetine hayran kaldım valla… Sağol Admin.

Megatronn
3 yıl önce

Matrix’teki Kırmızı hap mı mavi hap mı benzetmesi,kar taneleri kıyaslaması hoştu.
Keşke dünyada kimse kimseye kötü davranmasa da bu tür farkındalıklar için uğraşmasak. Bu arada neden erkek sığınma evleri olmadığı için ciddi ciddi düşünmeme sebep oldu.

arada bir
3 yıl önce

yalnız dikkat edin mavi hapı, kırmızı hapın içine koymuş olabilirler!

zuzuzuu
3 yıl önce

alt yazıyı bırakıp sitenin adını belgeseli sekteye uğratacak kadar ekranda tutmak da nedir? belgeselin sonunda alt yazının olmadığı bi yerde sitenin adının girilmesi daha makul değil mi? en kritik noktalardaki alt yazılar kendi reklamınız yüzünden kapanmış…

ADMİN: KUSURA BAKMAYIN, HATALI EKLENMİŞ.

HUBUT
3 yıl önce

Nihayet modernizmin en yanlış ve kötücül paradigmalarından birine dur deme cesareti gösterilmiş. Medeni Kanunumuz yüzünden her pazar günü binlerce baba kendi çocuğunu görmek için haciz uygulatıyor. Bunun seküler ya da mütedeyyin olmak ile ilgisi yok. Modernizim önce kadını sonra aileyi şimdi de cinsiyeti yok etmenin eşiğinde. Bunu söyleyince gerici ve bağnaz diye yaftalanıyorsun. Feminizm fikri belki erkek düşmanı değil, ama aile kurumunu yok eden bir modenr zaman heyulası.

My T
3 yıl önce

Film bir çok insan için ağır ve sıkıcı gelebilir. Ama bana göre güzel bir çalışma olmuş. Feminist ler farklı bir bakış acısına daha sahip olacaklar.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x