BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Pieles 2017 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Pieles 2017 İspanya / Türkçe Altyazılı-

İnsanların bedenlerinin deformasyona uğradığı bir dünyada, en büyük problem kişinin kendisini bu şekilde bir başkasına kabul ettirebilmesidir. Ancak bunun yolu, kişinin ilk önce kendi kendisini kabullenebilmesinden geçmektedir.İlginç bir İspanyol filmi olan ve insanların fiziksel takıntılarına eleştirel yaklaşan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
ak1

Az daha kusacaktim hangi kafayla yapilmis bi film ya

Hadiye

Pembe ve eflatun şekerlemelere bulanmış acı bir ilaç. Kalbe iyi geldiği kesin… Sen rahat uyu Bunuel Usta diyor sanki… Teşekkürler Admin.

trumpets

2017 yılının çok tartışılacak bir filmi pieles. 1991 doğumlu genç yönetmen seyircinin büyük bır kısmını rahatsız edecek deforme insan görüntülerini ( ağzının yerine anüsü, anüsünün yerinde ağzı olan kız gibi) çok sıcak renkleri ve mükemmel dekorları kullanarak yumuşatmayı başarmış. filmimiz, bizlere zekice yazılmış senaryosuyla özürlü insanların ne kadar ”normal” normal insanların ne kadar ” özürlü” olabileceğini kara komedi tarzıyla göstererek cannes film festivalinden övgülerle dönmüş diyor ve izlemenizi öneriyorum.