SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Mutluluk Sanatı – L’Arte della Felicità (The Art of Happiness) izle
Puanla:
0 / 10

-Mutluluk Sanatı / L'Arte della Felicità (The Art of Happiness) 2013 İtalya / Türkçe Altyazılı-

Napoli'deki bir taksi sürücüsü, amcasının taksisinde mutluluğu düşünerek yol almaktadır. Kardeşi, budizm hakkında konuşmaktan yanayken, kendisi bir radyo programının konusu olan "mutluluk nedir" sorusunu düşünmektedir. Bu yolda, insanoğlu tek bir hayata mı sahiptir yoksa hayat sürekli yeniden ölüp dirilmek midir? Venice (Venedik) Film Festivali dahil 5 ödül kazanmış olan, melankolik bir taksi sürücüsünün hayatı sorguladığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
özdenyunus

çok güzel…

Pınar V.

İzlediğim animasyon filmler arasında en güzellerindendi.Waking Up’tan sonra izlediğim 2.felsefi hedefleri olan film.Kaliteli filmlerden anlayanlar sevebilir ancak.

ORHAN

Nazım Hikmet, Abidin Dino-ya sormuş -mutluluğun resmini çizebilirmisin- ? Bu animasyon filmi, mutlu olmanın mutlu etmenin hikayesini felsefi diyaloglarla, görsel zenginlikle, altında ıslanmak istenilen yağmurlu görüntülerle ortaya asla es geçilmemesi gereken-sadece sinema severler için izlenesi-bir animasyon sineması örneği.Siteye teşekkürler.

seguri

Seyrettiğim en güzel animasyon film. Çok güzel ve duygusal.

yahya

admin hemen izle butonu genel olarak neden görünmüyor?

ADMİN: KATEGORİLERE GİRİNCE “FİLMİ İZLE” BUTONUNUN GÖRÜNMEMESİ DURUMUNDAN BAHSEDİYORSANIZ, BU YAZILIMSAL BİR PROBLEM VE KISA SÜREDE GİDERECEĞİM MERAK ETMEYİN:)