BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Genç Karl Marx / Le jeune Karl Marx 2017 Almanya,Fransa / Türkçe DUBLAJ-

Tarihin akışını değiştiren isimlerden olan, bilim adamı Karl Marx, 1844’te 26 yaşındayken Paris’e sürgüne gönderilir. Daha sonra yakın dostu ve çalışma arkadaşı olacak Friedrich Engels’le tanışır. İki büyük beyin birlikte, komünizmin ve işçi hareketinin temellerini atacaktır.Dünya insanlarına, kapitalizmin ve köleliğin, din sömürüsünün tek çare olmadığını anlatan Marx, bu büyük yolculukta Engels ile birlikte mücadele ediyor. Komünizmin kurucusu olan Karl Marx'ın bu biyografi filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.
KARL MARX'tan BİR KAÇ AFORİZMA:-Dünyayı anlamak yetmez; onu değiştirmek gerekir.-Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette. Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen. Ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.-Kapitalizm, gölgesini satamadığı ağacı keser.-Lüks; doğal gereksinimin zıddıdır.-Anlatılan senin hikayendir. (dünya işçi sınıfına hitaben)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

10
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Hırsız

Altyazılsı neden yok, admin. Hakikaten,, neden kimse filmi eleştirmemiş,kendi becereksizliklerini örtecek sözcük bulamadıkları için mi?

eren tambay

film cok ozet marxi anlayabilmeniz icin lutfen marxi ve engelsi okuyun insan soyunun en muthis iki beyni diyebilirim…

Burcu

Genel hatlariyla Karl Marx’in ve arkadaslarinin hayatini anlatmis. Anlatabilecek daha cok sey var ama bi filme ancak bu kadari sigar sanirim. Oyuncular, goruntuler cok basarili. Tarih veya biografi filmi sevenler icin tavsiye edilir.

FDS

Dialog yönünde zayıf kalmış. Beklentimi bulamadım

president

filim berbat yoruma degmez

Hür

Biriniz de filmi yorumlasaydınız keşke.

berat

şu mao,stalin ve yaramaz çocuk polpot tan pot kırmadan konuşabilecek bir marx hayranı varmıdır acaba !?

pacha

HA HA HA cok komik aciklamalar uyanin da baliga gidelim

güneşin kızıllığı

dil, din, ırk… insanlığı bölerken ”emek” insanları birleştiren en temel değerdir. bir ütopya olarak dünya komünizmi gerçekleşene kadar marksizm güncelliğini her daim koruyacaktır.

yaşasın devrim, yaşasın sosyalizm…

barolo

-elestirinin elestirisinin elestirisi-. dublaj diye türkçeyi katledenler sözüm sizlere degil. sizi savundugunu sanip bizlere “sinema dersi veren küstahlara”…tarihte, sosyalizm adina _insanlik suçu- isleyenleri lanetliyor, günümüzde siradanlasan fasizme ragmen, daha özgür bir dünya, esit ve bir arada yasama umudunu kaybetmiyenleri yürekten selamliyorum.