BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Geography Club 2013 ABD / Türkçe Altyazılı-

IMDB Puanı: 6.6/10 Tür: Komedi, Gençlik Yönetmen: Gary Entin Oyuncular: Cameron Deane Stewart, Justin Deeley, Meaghan Martin Süre: 1 saat 24

Goodkind Lisesi’nde okuyan 16 yaşındaki Russell hayatı sorgulamak adına yepyeni bir maceraya atılır. Kevin, takım arkadaşını yeni kız arkadaşlara kaptırmak istemez ve Russell’ın buluşmalarını engellemek için her şeyi yapar. Bu gruba kendini arayan başka gençler de katılır. Birlikte Coğrafya Kulübünü kurarlar. "Coğrafya Kulübü" akıllı, kendi cinsel kimliklerini, hayallerini keşfetmek ve çağdaş gençler olmak isteyen liselilerin komik hallerini anlatıyor. Bu yapımı size özel çeviri ile sunuyor; iyi seyirler diyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: JANKAUSKAS)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
bate

Çeviren kişiye teşekkür ederim. Uzun zamandır bekliyordum filmi.

Ufoefo

Hadi midem kaldırdı dedim belki gülerim bi bekleyim yok abi bu film bizi bozar.

Stupidness

Burda yer alan insanlar seni güldürmek için yaratılmadılar.O kadar sığ ve aptalsın(ız) ki bunu anlıyamıyor sunuz.Bu bir tercih değil yönelim bu insanlara doğarken bahşediliyor.Bu insanlar sence bu dışlanmayı seçmek isterler miydi?Ya sen de öyle olsaydın hiç düşünmüyor sun demi .Ama umarım kendi çocuklarından ya da yakınlarından böyle bir durum çıkar da anlarsın neler olup bittiğini.

Ece Sever

Boşuna laf anlatmayalım bu zihniyetsizlere çünkü anlayacak kapasite yok…