BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Kardaki İzler / Wind River 2017 ABD / Türkçe Altyazılı-

FBI ajanı olan Jane ve geçmişiyle sorunları olan kıdemli koyun izleyicisi olan Cory, güçlerini birleştirirler. Issız bir Kızılderili bölgesinde işlenmiş olan bir cinayeti araştırırlar. Öldürülen genç kızın cinayetinin öcünü alabilmek için çıktıkları bu yol birbiri ardına gizemlerle ve sırlarla örülmüş bir yol olarak önlerine uzanır.Cannes Film Festivalinden ödülle dönen ve harika kar manzaraları eşliğinde çekilmiş olan yapımı sizlere HD KALİTESİNDE sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Bildir
Hadiye

Toprakları, kültürleri, her şeyleri ellerinden alınmış Kızılderililer, kızlarıyla birlikte eşlerini de kaybetmeye mahkum çaresiz babalar, toprağın üstünü de altını da talan eden aç gözlü şirketler, doğal hayatta avlayacak hayvan kalmadığından evcil hayvanlara saldıran aslanlar… Tuttuğu yolun onu “her türlü kötülüğün anası”na götürdüğünü bilmeden iz süren USFWS adamı baş rolde, FBI ajanı son rolde. Film çok güzel, teşekkürler Admin.

suleyman21

Kurgu, görüntü, ses müthişş..sonuna doğru birbiribi takip eden olaylr sürükleyici..Teşekkürler emeklerinize sağlık..

contravolta

Film guzel.
Kidemli oyun izleyicisi nedir admin? Koyundur o bence…

ADMİN: DÜZELTTİM 🙂