BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Brimstone 2016 2017 Hollanda,Fransa,Almanya,Belçika,İsveç,İngiltere / Türkçe Altyazılı ve DUBLAJ-

Liz eşi, küçük kızı ve eşinin önceki evliliğinden olan 14 yaşındaki oğluyla birlikte yaşayan, dilsiz bir kadındır. Yaşadıkları kasabaya yeni gelen rahipten ilk andan itibaren hoşlanmaz ve tedirgin olur. Gerçekten son derece kötü kalpli, adeta şeytani bir adam olan rahip, Liz ve ailesi için hayatı cehenneme çevirecektir. Ancak kararlı ve güçlü bir kadın olan Liz, hayatta kalmak için her şeyi yapacaktır.Brimstone, içerdiği müstehcen ve rahatsız edici sahnelere rağmen etkileyici bir yapım niteliğinde.. Bu sarsıcı ve bir o kadar da başarılı filmi sizlere hem ALTYAZILI hem de DUBLAJLI olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

14
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

12 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
sude aydın

izlenmeli bence

tearsofsun

direk play bas izle harıka bı filim 10/9

basak

aldığı puandan çok daha fazlasını hak eden bir film..Muhteşemdi,her sahnesini heyecan içinde izledim..İnsana cehennemi bu dünyada da yaşatanlar varmış dedirtiyor film..herkesin cehennemi çektikleri…MUHTEŞEMDİ..

ekol

Harika bir filmdi, filmin bitmesini hiç istemedim. Oyunculuk üst düzeydi, herkese Oscar dağıttım filmi izlerken. Geriye doğru giden kurgusu da hoşuma gitti. Fundemantalizm her dinde olan ve ateistlerin bu kadar çok olmasına yol açan şeydir. Kötülüğün vücut bulmuş hali olarak her ayeti kendi nefsine göre yorumlayan bir din adamı rolünde hayranı olduğum Guy Pearce bir harikaydı. Dakota ise genç bir kadın olmuş, çok çok iyi bir oyuncu olacak. Ben 10/9 verdim.

cobanmeh

Film beni sonuna kadar gece yarısına kadar bağladı. Ama uzundu. Sonunu çok uğraşmıştı rejisör. daha erken bitebilirdi. Son 1 saati abartılı idi.

ibrahim

film çok güzelde benim kafama bişey takıldı kerhanede adamın boğazını kesmisti odayı yakmıştı adam hala nasıl yaşıyor

filmci

31 dakikada kapı kapalıydı kadın baygındı ayıldığında ise açık

ORHAN

Din, tutku, sapkınlık. bir döneme ışık tutan, bir kadın üzerinden anlatılan asla-es- geçilemeyecek farklı bir western diliyle önemli bir sinema örneği. Koca şöyle diyor- kadının bedeni kocasına aittir.- ve MAALESEF BU DÜŞÜNCE GÜNÜMÜZDE HALA TOPLULUMUMUZDA DA geçerli.Sadece sinemaseverler için

fakir

Din kelimesini , aslı bozulan ve inananlarının sapıklık içinde bulunduğu HİRİSTİYANLAR ve YAHUDİLER olarak değiştirmek gerekli zannımca.Zira bizim hak dinimiz İSLAM bu filmde yer alan hiçbir dini inanış ve pratiği doğru kabul etmediği gibi şiddetle yasaklar.Keza hiristiyanların ve yahudilerin dinlerinin aslıda bunlar için aynı şeyleri söyler.Dediğim gibi bu ancak ve ancak sapıtanların yapacağı iş.

ORHAN

Yoromumda büyük harflerle sözü edilen -kocanın söylediği cümle üzerinedir.Mesela eşinden ayrılan bir koca, eski eşini başkasıyla görüyor ve öldürüyor. hala eski eşinin bedeni benimdir diye düşünüyor….a bir yorum. Yoksa benim dinimizi sorgulamak haddim değildir. Sevgi ile kalın.

Zafer

Süper²

kod adı yasaklı

Bir gurup Homosapiens dogmaların arkasına gizlenip yeryüzünün katili olma uğraşındadır ,
Bir başka gurup Homosapiens ise bilime dayanarak evrimin ona yüklediği yolda yürümektedir. Okuyarak, düşünerek, sorarak ve çoğalıp neslini devam ettirerek.

4 Kuşak kadının kabuslarını bir sinema filminde çokta başarılı bir şekilde izledik, yüzyıllar öncesi Amerikan tarihinden, belki de gerçek bir hikayeden…

Emeği geçenlere şükranlarımı sunarım.

fenerbahçeli

önder abi dublajları çoğaltınca vizyonfilm hd2 yi unutmuşsun selamlar sıkı takipçiniz.

Hadiye

“Bizler insanlığın parlayan umuduyuz… Burası vaat edilmiş topraklar ve buraya gelerek bizler onun seçilmiş kulları olduk” diyor Avrupa’dan 1600’lerin başında Amerika’ya göç etmiş Hıristiyanların adına konuşan rahip. Bu seçilmişler barbar olarak gösterdikleri yerlileri soykırıma uğratırlar, siyahları köle olarak kullanırlar, peki bu arada kadınlara ne yaparlar? Klasik westernlerin temellerini sarsmak için itinayla yapılmış ve bunu da başarmış bir film. Teşekkürler Admin.