SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Radius 2017 Altyazılı Film izle
Puanla:
0 / 10

-Radius 2017 Kanada / Türkçe Altyazılı-

Liam, kim olduğunu hatırlamayarak bir araba kazasından uyanır. Yardım istemek için kasabaya doğru yol alırken, hepsi garip soluk gözlü cesetleri bulur. Liam'n ilk değerlendirmesinde, havada bir virüs vardır, ancak kısa sürede korkunç gerçeği keşfeder; 50 metrelik bir yarıçap içine gelen herkes hemen ölmektedir. Stephen King'in eserinden uyarlanan, 2017 Kanada yapımı filmi sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


12 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
12 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
zifir

film güzeldi site de güzel ama altyazıları maymuna yaptırıyorsunuz sanırım. Altyazıyı yapan eleman umarım okuyordur. kendisine imla kılavuzu tavsiye ediyorum azıcık türkçe öğrensin.

Kritikçi

Güzel film, sonu düşündüğümden çok farklı çıktı. İzlemeye değer.

Zafer

Baydıda baydı

schadenfreude

gerçekten farklı bi film sonuna kadar keyifle izledim

Kornova

film basit ama güzel. daha saçma olabilirdi mesela. kült / absürt / bilimkurgu arası bişi olmuş ama tam kurgulayamamışlar. efeckt, komedi ve birazda hafiften çinsellik olsaydı bir kuşa benzerdi. ama bu tür filmler oyuncu keşfetmek için yapılır. ya erkek oyuncu yada kadın oyuncuyu artist yapacaklar. ama güzeldi. çevirmen arkadaş doğu şivesiyle çevirmiş. 🙂

arrrr

çevirmen o kadar leş ki

güven_cik

filmin ilk 10 dakikasında ‘tamam,anladım,klişe anlatı.’ derken devam ettim farklı,kendine has bir anlatıya döndü. o tarafı etkileyiciydi. sonuna kadar izlettiriyor…

serkan

gerilimin hakkını vermişler.

ben beyenmedim

Ali

Hikaye super otesi. Direk izleyin

mmn

çok yavaş.sonu da anlamsız.ne niye oldu hiçbirşey anlamıyorsunuz

Altai

Hikaye iyi. Gerilim Gizem bol. Seyredilir