SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Bad Genius 2017 Altyazılı Film izle
Puanla:
0 / 10

-Bad Genius 2017 Tayland / Türkçe Altyazılı-

Lynn, sınavlarda arkadaşlarına kopya vererek para kazanan zeki bir lise öğrencisidir. Bir gün karşısına Avustralya'ya gitmesini gerektiren yeni bir sınav çıkar. Milyonlarca bahtlık görevini gerçekleştirmek için Lynn ve sınıf arkadaşları uluslararası üniversite giriş sınavını tamamlamalı ve Tayland'daki arkadaşlarına ülkelerinde yapılacak olan aynı sınavın saatinden önce cevapları ulaştırmaları gerekmektedir. Bozuk eğitim sistemini ve sınıfsal uçurumları anlatan Tayland filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
3 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
AraF

Sürükleyici bu aralar izlediğim en iyi flimdi

Alper

Değişik bir konusu var ve sürükleyici, güzel bir film.

Hadiye

Zevkle izlenen, tatlı bir film. Yönetmenin sonundaki kararsızlığını saymazsak tabii… Saçma sınav sistemini güzel güzel eleştirip, akıllıca çözümler bulmuşken, “boşverin, siz siz olun bu yollara tevessül etmeyin çocuklar” demek istemiş sanki.
“Batı” hayranlığı Tayland söz konusu olunca “Doğu” hayranlığı olmuyor tabii ki, söz konusu olan ABD’ye kapağı atmak hayalleri… Ne varsa!