SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Infinity Chamber 2016 Altyazılı Film izle
Puanla:
0 / 10

-Infinity Chamber 2016 ABD / Türkçe Altyazılı-

Bir mahkum yıllardır bir hapishanede tıkılı kalmıştır ve ne yapıp edip bu delikten çıkmalıdır. Ama bu hapishanenin her noktası otomasyon ile kontrol edilmektedir ve bilgisayarlara bağlıdır. Bu durumu saf dışı bırakmanın tek yolu ise yine bir bilgisayardır. Sanal güvenlikli bir hapishane ile bir bilgisayar korsanının mücadelesini ele alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


6 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
6 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Murat Kazanlı

Saçma sapan beyin sulandırıcı film yarım saat anca dayanabildim. 1 sn önce sözde hapishanedeyken sanki rüyadan uyanıyormuşcasına başka yerlerde görünüyor. Elm sokağı kabusu filmleri gibi beş kuruş etmez rezalet.

efatih

harika bir film olmuş. çok etkilendim. kendimi filmin içinde hissettim gerçekten…

yahya

senaryoların birbirini takip edip tekrarlamalarından sıkıldıysan izlemelisin sonunun iyi bittiği söylenemez bu filmi sinemada izlemiş olsaydın muhtemelen ikinci yarısına girmezdin ama sende farklılık arıyorsan sonuna kadar izlemelisin çok güzel değil ama faklı

gurbiss

boş vakit varsa izleyin.

azefede

Sıkılmadan seyredilir.Teşekkürler.

Konur Darendeli

1-2 oyuncuyla film yapmak ve bunu seyrettirmek gerçekten zor iş ama sonuna kadar ilgimi çekecek şekilde seyrettim. Teşekkür ederim…