BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Infinity Chamber 2016 ABD / Türkçe Altyazılı-

Bir mahkum yıllardır bir hapishanede tıkılı kalmıştır ve ne yapıp edip bu delikten çıkmalıdır. Ama bu hapishanenin her noktası otomasyon ile kontrol edilmektedir ve bilgisayarlara bağlıdır. Bu durumu saf dışı bırakmanın tek yolu ise yine bir bilgisayardır.Sanal güvenlikli bir hapishane ile bir bilgisayar korsanının mücadelesini ele alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Kazanlı
2 yıl önce

Saçma sapan beyin sulandırıcı film yarım saat anca dayanabildim. 1 sn önce sözde hapishanedeyken sanki rüyadan uyanıyormuşcasına başka yerlerde görünüyor. Elm sokağı kabusu filmleri gibi beş kuruş etmez rezalet.

efatih
2 yıl önce

harika bir film olmuş. çok etkilendim. kendimi filmin içinde hissettim gerçekten…

yahya
2 yıl önce

senaryoların birbirini takip edip tekrarlamalarından sıkıldıysan izlemelisin sonunun iyi bittiği söylenemez bu filmi sinemada izlemiş olsaydın muhtemelen ikinci yarısına girmezdin ama sende farklılık arıyorsan sonuna kadar izlemelisin çok güzel değil ama faklı

gurbiss
2 yıl önce

boş vakit varsa izleyin.

azefede
2 yıl önce

Sıkılmadan seyredilir.Teşekkürler.

Konur Darendeli
2 yıl önce

1-2 oyuncuyla film yapmak ve bunu seyrettirmek gerçekten zor iş ama sonuna kadar ilgimi çekecek şekilde seyrettim. Teşekkür ederim…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x