BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Thank You for Your Service 2017 ABD / Türkçe Altyazılı-

Savaş dönemlerinde, görev bittikten sonra askerlerin bazılarında travmatik etkiler gözlemlenir. Bu askerler evlerine geri dönüş yaparlar fakat döndükleri yerde de çevreleriyle olan ilişkileri eskisi gibi olmaz. Irak işgalinde savaşan bir askerin ülkesine döndükten sonra yaşadığı adaptasyon sürecini ve travmalarını anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Brandon

GOD BLESS UNITED STATES OF AMERICA !!!!!!!!!!!!!!!!!

ada

çıkarları için önce bir yere terörü yerleştirip sonrasında demokrasi getireceğim diye o yerin altını üstüne çeviren terör devleti abd nin askerlerinin Irak ta o kadim şehirlerde insanlara kadınlara yaptıkları vahşete ve onların yaşadıkları travmaları kim sinemaya uyarlayacak acaba?3 tane kıçı kırık abd askeri…neyse ki sistemlerine de arada giydirmişler.

Volkan Pasoğlu

Selam Admin, ‘Wir waren Kameraden : Das Ende’ isminde 2017 yapımlı konusu çok güzel bir İkinci Dünya Savaşı filmi var, yükleyebilirmisin..