SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Aquarius 2016 Türkçe Dublaj Film izle
Puanla:
0 / 10

-Aquarius 2016 2017 Brezilya,Fransa / Türkçe DUBLAJ-

65 yaşındaki Clara, Brezilya'da zengin bir aileye mensup emekli bir müzik eleştirmenidir. Üst sınıf insanların yaşadığı deniz kenarındaki muhitte 1940’larda ilk olarak iki katlı bir bina olarak inşa edilen Aquarius’ın son sakinidir. Bir şirket, etraftaki tüm apartmanları satın almış durumdadır. Clara ise evinden çıkmayı reddeder ve şirket ile arasında soğuk bir savaş başlar. Yaşanan bu gerilim ona sevdiklerini, geçmişini ve geleceğini düşündürtecektir. Film, 3. dünya ülkelerine kalkınma hamlesi gibi pazarlanan "kentsel dönüşüm" projelerinden birini, bu değişime karşı çıkan bir kadının gözünden anlatıyor. Cannes Festivalinde aday olan ve toplamda 28 ödül sahibi filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
3 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
çamdibinde

Kentsel dönüşüm; günümüz dünyasında, sosyal devletin öncülük etmesi gereken, en öncelikli konudur. Karşı çıkanlar; primitif (ilkel) hayat özlemlileridir. Bu Komünüst zihniyet; yol yapımı nedeniyle kesilen ağaç için, ortalığı yakarlar, kendileri ise; ormanları keserek yaptıkları villalardan höykürerek, ahkam keserler. Adamların hayatı; Demogoji…

Ben 7.6 lık bir şey göremedim. Çok uzun. Gereksiz yere uzatılmış. Aktüel bir konuya değiniyor ama pek de iyi içleyememiş. Bol vaktiniz varsa izleyebilirsiniz ama izklemeseniz de olur.

Mr.sado

Admin harikasın Türkçe dublajını beklediğim filmlerden birisiydi
Birde Pink filminin Türkçe dublajını en kısa zamanda görmek isteriz takibini yaparsan çok sevinirim