BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Miracles from Heaven 2016 ABD / Türkçe Altyazılı-

Çok nadir bir hastalığa yakalanan ve ölmesi muhtemel olan küçük kız, annesinin özverisi sayesinde hayata tutunmaya çalışır. Umutlar tükenirken bir anda beklenen mucize kötü bir şekilde de olsa gerçekleşir. Kaza geçiren küçük kız buradan sağ kurtulur ve aynı zamanda hastalığından da eser kalmayacaktır. Gerçek bir hikayeden alıntı olan etkili bir dram / aile filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
harun

çok duygusal ve çok güzel bir film ister gerçek olsun ister senaryo dünyada dinin temeli dürüstlük,iyi ve temiz bir kalp.

bilge

sırlar kapısı sırlar dünyası modunda kilise ve din reklamlı bol ağlamaklı aşırı saçma

Robin

Hic dusnmeden izleyin derim..Tesekkurler Admin..

Tuba

Ben çok beğendim izlenilmesi gereken dram filmlerinden … ağlamaya hazır olun, gerçekten cok duygusaldı,herzaman umut vardır …