BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Longest Distance / La Distancia Más Larga 2013 Venezüella,İspanya / Türkçe Altyazılı-

Aynı ülkede iki farklı bölge: Birisinde muhteşem bir doğa ve yeryüzündeki görülmemiş güzellikteki dağlar, diğerinde ise kaotik ve acımasız bir ortam vardır. İki maceracı insan birbirlerini bir yolculuk esnasında bulur. Yaşlı kadının yolu, onu unuttuğu torununa doğru hiç emin olmadığı bir yöne götürecektir.Venezuela topraklarında geçen uzun yolculuk, ülkenin acımasız ve görülmeye değer yüzlerini birlikte gözler önüne seriyor. Oldukça övgüler alan bu yapımı SİZLERE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİS: İLKAN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
DARTANYANDAŞ

B.kumsu ve akabinde uçuşan altın renkli sinekler.Arkana bile bakma run olm run…

yaşar dinç

aldığı ödüllerin hakkını veren bir film…muhteşem bir doğa, yeryüzündeki görülmemiş güzellikler.. ve çok güzel bir hikaye…

Tozmik

Bu Haydar bizim eskiden kanlı bıçaklı olduğumuz Haydarmı ya 🙂 İşin ilginci yazdıklarına katılıyorum.Eğer aynı kişiysen demekki bundan sonra anlaşabileceğiz 🙂 Film çokta kötü değil Vasat.Ama görüntünün Tv’den çekilmesi ve Altyazının kötülüğüne katılmamak mümkün değil.Tozmik geri döndü.Çünkü bu tip filmleri siteye kazandırmaya devam etmem gerektiğini düşündüm.Ayrıca Çevirmen sayısını tam ikiye çıkarmıştık ancak bu şekilde çeviri olursa tekrar 1’e düşürmek zorunda kalabiliriz.O konuda gerekli uyarı çevirmen arkadaşa iletilecektir.Çevirmen site çevirmenidir.Biz bu filmi başka sitelerden geçirmiyoruz.Site için ücretli çevirmenler tutup özel olarak çevirtiyoruz.Gönüllü bile olsa kötü bir çeviriyi bu kadar kaliteli bir site adına kabul etmemiz mümkün değildir.en azından 2 çevirmeninde aynı… Read more »

Haydar

Sulandırılmış DRAM… Sanat yapmaya çalışmış OLMAMIŞ… Kusturacak derecede boğucu bir çekim tekniği… Berbat kurgu… Neyse bakmayın. (Altyazının kötülüğü; filmin TV den alınıp amblem gizlerken görüntüden kesilmesi cabası…)

x