SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Verónica 2017 Korku Filmi izle
Puanla:
0 / 10

-Verónica 2017 İspanya / Türkçe Altyazılı-

Veronica, babası öldüğü için 3 kardeşine de bakmak zorundadır ve babası ile son bir defa daha konuşmak istemektedir. Bu yüzden 2 arkadaşıyla Ouija ruh çağırma seansı düzenler. Fakat bu seans beklendiği gibi gitmez ve Veronica hayatının hatasını yaptığını anlayacaktır. REC filminin ünlü yönetmeni Paco Plaza'nın yönettiği İspanyol filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


5 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
5 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Hasder

Kumar vs reklamları yüzünden internetten film izemekten vazgeçip netflixe üye olup para verecek kadar bıktırdılar bizi. Ne diyeyim topu duvara ne kadar hızlı atarsan o kadar hızlı dönüp sana ulaşır. Yolunuz açık olsun. Emeğinize saygı duyuyoruz. Tersini hiç düşünmedik.

bilge

Film yaşanmış bir olaydan ele alındığı için sonuna kadar izledim. ara ara sıkıcı sahneleri dışında idare eder.

göksel

reklamların yüzünden bir daha girmiyorum sitene bilgin olsun

ADMİN: VSHARE SEÇENEĞİNDEKİ AÇILAN REKLAMLARDAN BAHSEDİYORSUNUZ SANIRIM.. BU REKLAMLARIN SİTEMİZLE BİR ALAKASI BULUNMUYOR, SADECE RAHAT İZLENEBİLEN BİR SEÇENEK OLDUĞU İÇİN SİZLERE FİLMİ ORADAN SUNUYORUZ VE O FİRMA DA KENDİ REKLAMLARINI AÇTIRIYOR.

trajikomik

REC gibi olağamüstü bir filmden sonra çok tatsız geldi. Muhteşem bir giriş yapıyor yönetmen ama sonra bildiğimiz şeyler.

kaplankaplan

Türün sevenlerini nispeten tatmin eder. Ben sıkılıp yarısında çıktım. Klişesi bol.