BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-En Karanlık Saat / Darkest Hour 2017 2018 ABD,İngiltere / Türkçe Altyazılı-

2. Dünya Savaşı'nın başlangıcı ve Nazi Almanyası'nın korkunç bir tehditle tüm Avrupa'ya ve İngiltere'ye saldırmasının ardından başbakanı Neville Chamberlain istifa eder. Yerine Winston Churchill'in getirilmesine karar verilir. Görevi devralmasının hemen ardından Churchill'i çok zor kararlar beklemektedir: Hitler'le barış mı yapmalı, yoksa topyekün bir savaşta ülkesine liderlik mi etmelidir? Gary Oldman'ın başrolünde yer aldığı ve 6 dalda OSCAR'a aday olup; toplamda 30 ödül kazanmış olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
antifaskomrel

film acilmiyor.bilginize

ADMİN: BİR PROBLEM GÖRÜNMÜYOR?

Evren Barış ÇETİN

Film vasat bir film lakin izlenmesi gereken kültlerin arasındadır, İngiliz istihbaratı filme dahil edilseydi 2. dünya savaşı boyunca Almanların tüm hareketlerini gören bir ingiltere için bu aynen bir ön görülebilir bir savaş gibi olmuştur… kii Almanya kayıp verene kadar hala çekimser kalan bir ülkeydi ve fransa esir düşene kadar fransaya destek vermemiştir ta ki Almanya rotasını Rusyaya döndürüp Leningrada yönelip rusyaya karşı kaybettiğinde Almanyaya tavır almıştır… Bu da Rusyanın kahraman olmasını hazmedemediği içindir… Unutmayın İngiliz diplomasisi Dünyanın en başarılı diplomasi ve devlet geleneğine sahiptir…

Tunç

yorum yanlış. ingiltere ve fransa 1939’da almanya’ya savaş ilan etti. Almanya daha sonra rusya’ya savaş ilan etti. ingiltere’nin fransa’yı koruyamamış olması nedeni hazırlıklı olmamasıydı, kendini zor koruyordu