SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Yat nim mou ming – Mad World 2016 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Yat nim mou ming / Mad World 2016 2017 Hong Kong / Türkçe Altyazılı-

Borsada çalışan Tung, bazı mental hastalıklar geçirmektedir. Bipolar bozukluğu olan ve sosyal yaşama uyum sağlayamayan Tung bir klinikte tedavi altına alınır. Küçük bir odada yaşama tutunmaya çalışırken, bütün sevdikleri onu terk eder. 1 senenin sonunda onları tekrar bulmanın çabasını verecektir. 7 ödül kazanmış olan ve Hong Kong Film festivalinden de ödülle dönen bu dramatik filmi sizlere özel çeviri ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: ZEYNEP)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


6
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

6 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
6 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
edin

Güzel film.

dede

Hayatın içinden film,güçlü senaryosu ve oyuncuları ile üzüyor, yüreği sızlatıyor, düşündürüyor. Toplumlar ne zaman bu kadar duyarsız, bencil oldu.,esasında hasta olan kim?
Seyredin,seyrettirin…Emeğe teşekkürler…

Myhre

Bir bipolar olarak aynen hissettiklerim ve yaptıklarım işlenmiş sanki

elif

harika ve cok duygusal bi film.gozyaslarimi tutamadim. mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Hadiye

Evet “insan toplumu” olmadığımızı görmek için izlememiz gereken bir film.

Tozmik

Hong Kong Sinemasından çok güçlü bir film.Bipolar bozukluk aslında delilik değildir.Sadece kontrolünü kaybetme ve beynini istediğin gibi yönlendirememe sorunudur.Aslında aklı başındadır ama ani öfke tutulmaları ve davranışlarını kontrol etmekte güçlük yaşar.Sinirlerine hakim olamaz.İbretlik izlenmesi gereken bir film.