BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Singwa Hamgge / Along With The Gods 2017 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

Ölen kişiye öbür dünyaya kadar bir ölüm meleği eşlik eder. Orada, ölen kişiler 49 gün boyunca 7 denemeden geçerler. O sırada, insanların işine karışması yasak olan ölüm meleği ister istemez insan ilişkilerine karışır. Gang Rim ölüm meleklerinin lideridir ve gerekeni yapacaktır.Fantastik kurgusu ve sinematografik başarısıyla oldukça dikkat çeken Kore filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sefer
1 yıl önce

Çok güzel film, lütfen ikincisini de ekler misiniz;
“ALONG WITH THE GODS 2 THE LAST 49 DAYS (2018)”

Fügen
1 yıl önce

Gerçekten çok beğendim. Güney Kore sineması kendini aşmış. Orijinal konusu, sahne çeşitliliğinin zenginliği, görsellik, efektler, müzikler, sürükleyici olması gibi özellikleriyle müthiş bir film. Çok emek verilmiş. Zaten devam filmleriyle uzun soluklu bir seri olacağı açıklandı. Tavsiye ederim, hem keyifli, hem düşündürücü hem de dramatik, üstelik aksiyonlu sahneleri de var, daha ne olsun.

2 yıl önce

Yüreğim büzüldü izlerken dram biraz fazla lakin insanı kendine getiriyoruz izlenir..

xmike
2 yıl önce

İnsanın kendini muhasebeye çekmesi açısından ailecek keyifle izlenecek bir film 10 yaş üstü çocukların izlemesini tavsiye ederim 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x