BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Mimar Babam: Bir Oğlun Yolculuğu / My Architech 2003 ABD / Türkçe Altyazılı-

Nathaniel Kahn’ın yönetmenliğini yaptığı “My Architect, a Son’s Journey” bir oğlun çok erken kaybettiği babasını araştırma ve anlama çabasını konu ediniyor. Tren istasyonunda, yalnız başına ölen ünlü mimar Louis Kahn'ın anlatıldığı bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: CEM)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Tüm mimarlar Louis’in biyografisinde kendinden bir kesit bulabilir. Çok çalışıyoruz, birden fazla kişiyi sevecek kalbimiz, hak ettiğimizin çok azını alırız, çok cömerdiz, fedakarız, sonsuz yaşar gibi elimizde ve beynimizde proje üretiriz, çok çalışmaktan sevdiklerimizi ihmal ederiz. çalışmayı çok severiz, hep ulaşamadığımıza uzanırız. İyi ki varsın Usta……

trumpets

belgeselin özeti yanlış. ünlü mimar bir banka soygununda ölmüyor. tren istasyonunda muhtemelen kalp krizi geçirip ölüyor.

edin

Gerçekten önemli bir hata. Özellikle dökümanter ağırlıklı filmler için yapıldığında.

edin

Filmi öneren Cem beye de, öneriyi gerçekleştiren admine de teşekkürler. Bu kadar keyif alarak bu kadar çok şey öğrenmek her zaman mümkün olmaz.