BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Fandry 2013 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

Fakir bir ailede yaşayan Jabya okuldaki bir kıza aşık olmuştur. Fakat Jabya ve ailesi kasabanın getir götür işleriyle uğraşmaktadır ve alt sınıftandır. Kız ise bir üst sınıfa mensuptur. Jabya'nın evlenecek olan ablası için tüm aile para biriktirme derdindeyken, Jabya kendine yeni elbiseler alıp daha havalı görünmenin derdindedir. Bu arayışı sırasında hem okulda hem de aile içinde bir çok olumsuzluk yaşayacaktır.Kast sistemini bir kasabada yaşayan sıradan ilişkiler üzerinden aktaran yapım, sevginin aslında hiç bir sınıra dayanmayacağı tezini de işliyor. Bu filmi sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected].com
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
filimcibaba
2 yıl önce

herşeyden önce emeğe saygı duymak lazım. 8.2 puana layık bir film değil.tamamen zaman kaybı kesinlikle izlemeyin.çok merak ediyosanız özetini okuyun yeter

orhan
2 yıl önce

imdb bu puanı sanırım filmin konusuna vermiş.
Yoksa benim gözümde 1 puan bile etmez.
Böyle güzelim bi konuyu bu kadar kötü bi filmle sunmuşlar
İzlemeye deymez vakit kaybı

Tozmik
Reply to  orhan
2 yıl önce

sen ne anlarsın fakirlikten burjuva sınıfı.

turgut
2 yıl önce

sınıf çatışması…muhteşem bir taş…

turgut
2 yıl önce

sınıf çatışması…güzel bir taş…

Tozmik
2 yıl önce

Ha filmin sonunda çocuğun isyan edip attığı taş zenginlere değil Adaletsizliğe!

Tozmik
2 yıl önce

Sıçacak Tuvaleti olmayan bir Köy düşünün,Yüzlerini yıkayacak su yok toz sürüyorlar.Kızlarını evlendirmek için Erkeklere Başlık parası ve Düğün masraflarını ödemeye zorunlu kılınan bir zihniyet düşünün.Fakir oldukları için üst sınıflar tarafından domuz peşinde koşturulup onu öldürmek zorunda bırakılan bir Aile düşünün.Fakirin ne aşık olmaya hakkı var nede zenginin sözüne karşı gelmeye.sen bir kölesin sen değersizsin.Kast Sistemi hakkında yapılmış en anlamlı film.İşte bu yüzden Zenginleri sevmiyoruz.İşte bu yüzden Zenginlere acımıyoruz.İşte bu yüzden Fakirlerin ve Ezilenin yanındayız.Yaşasın Sosyalizm..Yaşasın Fakirler..Yaşasın Özgürlük..Yaşasın Halkların Kardeşliği..

Metto Von Totto
Reply to  Tozmik
1 yıl önce

Hmmm…Vay be.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x