BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.


Puanla:
0 / 10

-Seto Surya / White Sun 2016 Nepal / Türkçe Altyazılı-

Chandra, mevcut Nepal rejimine muhalif bir köylüdür ve babasının cenazesini taşıma sürecinde bir çok zorlukla karşılaşır. Bulduğu çözüm onu dağların ötesindeki polisle ve gerilla güçleriyle buluşturur. Bu sırada, ülkedeki çözümsüz olan iç savaşa şahitlik edecektir. Nepal yapımı olan ve Venice (Venedik) Film Festivali ödülü bulunan bu filmi sizlere ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: ZEYNEP)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Özden Ünal

Admin film sinema çekimi mi? Filmi indirdirdikten sonra fark ettim .. herhangi bir uyarı yazısı görmedim.

ADMİN: HAYIR DEĞİL, MUHTEMELEN DÜŞÜK KALİTEDE OLAN VERSİYONUNU İNDİRDİNİZ. FİLMİN ORJİNAL ÇEKİMİ PEK İYİ DEĞİL AMA HAKLISINIZ.

Tozmik

Ölen ölmüştür.Böylefilmleri beğenmek benim hayat felsefeme ters.Soul’un oğlunun gelenekli versiyonu.Departures bu tip filmlerde tek beğendiğim filmdir.Onun dışında bu konuya ısınamadım.Mandalinalar filmindeki gibi Ne farkeder nereye nasıl gömüldüğün?