SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Puanla:
0 / 10

-Newton 2017 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

İlkeli bir devlet memuru olan Newton Kumar, Hindistan'daki genel seçimler için şehir dışındaki komünist gerillaların olduğu ormanlık bir bölgeye gönderilir. Özgür ve adil bir seçim için 76 kişinin oy kullanacağı ormanda, güvenlik güçleriyle birlikte yerli halkı bilinçlendirip oy kullandırmak için mücadele eder. Maoistlerin, halkı oy vermemeleri için tehdit etmiş olduğu söylenmiş olsa da Newton yerlilere oy kullandırmak için ne gerekirse yapmaya kararlıdır. Newton'un gerçekleri anlaması uzun sürmeyecektir. Kara Mizah unsurlarını başarıyla işleyen ve sosyal mesajlar da içeren, Berlin Film Festivali ödülünü kazanmış bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


3 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
3 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
Murat Kazanlı

Şu hintlilerde maşallah hem duygusallığı hem komediyi bir arada en iyi şekilde işleyen millet he 🙂 Çok başarılı bir film. Azmi, dürüstlüğü,yardımseverliği, adalet uğruna gerekirse kendini feda etmeyi anlatıyor.

Tozmik

Pek beğenemedim.ama çeviri iyi.Konu farklı ama akışkanlığında problem var.

turgut

güzel film…