BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ingrid Goes West 2017 ABD / Türkçe DUBLAJ-

Psikolojik olarak rahatsız bir kadın olan Ingrid Thorburn sürekli olarak saplantılarıyla başa çıkmak zorundadır. Yeni edindiği saplantısı ise Taylor Sloane'dur. Taylor bir sosyal medya ünlüsüdür ve görünüşte mükemmel bir hayatı var gibidir. Ancak Ingrid bütün hayatını geride bırakıp Taylor'la arkadaş olmak için Batıya gittiğinde tavırları neşeliden kendini sorgulamaya doğru keskin bir dönüş geçirecektir.Annesini kaybettikten sonra bunalıma giren ve bunu sosyal medyanın sahte hayatları üzerinden daha da derinleştiren Ingridin hikayesini anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

1
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
DURU SAN

İnsanoğlunun son on yada yirmi yıldaki sosyal medya bağımlılığını ve orada yarattığı sahte kimlikleri çok doğru bir şekilde baş karakter üzerinden göstermiş..sırf takıntılı bir takipçi olmakla kalmayıp bugün binlerce kişinin başka kişilerin aslında gerçek olmayan hayatlarına kendi yalnızlıklarından kurtulmak için aşırı bir tutkuyla sarılmaları ve yalnızlıklarını sevgisizliklerini orada telafi etmeye çalışmalarını iyi ortaya koymuş bir film.tebrikler