BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Star Wars: Son Jedi / Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi 2017 2018 ABD / Türkçe DUBLAJ-

General Hux komutasındaki " First Order" direnişçi birliklerini takip etmektedir. General Leia Organa liderliğindeki direnişçiler ise ışık hızında bile takipten kurtulamamaktadır. Finn, Rose ve Dameron Poe bu durumu aşmak için gizli bir plan yaparken bu sırada Rey, Luke Skywalker'ı direnişe ikna etmek için çabalar. Fakat bir yandan da Kylo Ren ile arasında neler geçtiğini merak etmektedir.Star Wars serisinin son filmi olan ve 4 dalda OSCAR'a aday olarak gösterilen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

1
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Bilim kurgu filmleri günümüz bilişim çağına daha bir hızlı geçişimize zemin hazırlayan etkenlerden birisi. Gençleri hayal kurmaya,deneyleme, gözlemleme yeteneklerinin gelişmesine müthiş katkı sağladdığı bir gerçek.Star Wars teknolojik mücadelenin sınırlarını zorlayan,en güzel işleyen bir film serisi.Sevenlerin kaç kere izlediğini bileemem.Ben ve benim gibiler Jules Verne’nin aya seyahat kitabını yüzlerce kez okuyup, 1969’da aya seyahati radyodan canlı izleyip hayal kuran neslin çocuklarıyız. Benim torunlarımda Mars’a gitmeyi hayal ediyorlar. Ne güzel değil mi? izleyin lütfen. Aklın sınırları nasıl bilim kurguya dönüşüyor, görün.