BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Perfectos Desconocidos / Perfect Strangers 2017 İtalya,İspanya / Türkçe Altyazılı-

7 arkadaş kanlı ay tutulması yaşanacağı bir gecede bir akşam yemeğinde biraraya gelirler. Gecenin bir vaktinde Blanca'nın teklifiyle bir oyun oynamaya karar verilir. Herkes telefonunu masaya koyacak ve gelen sesli-sessiz tüm mesajlar herkes tarafından okunacaktır. Bir süre sonra telefonlar ‘saatli bomba’ kadar tehlikeli hale gelecektir.Bir akşam yemeğinde, gizli saklı bütün sırların açığa kavuştuğu anları konu alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tulyn34
2 yıl önce

telefonların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığı konusunda çok güzel bir senaryo hazırlanmış..aldatma ve yalan konusunda çok güzel bir mesajdı..

fatihstrong
2 yıl önce

Bu kadar ipneyi bir arada gormedim 😀

murat kazanlı
2 yıl önce

Bunun nesi güzel he ? Birbirlerini aldatmalarımı ? Ensestlik mi !!!

tingir
2 yıl önce

Konu olarak hariika bir film, insanlin dijital ortamda nasil bir ikinci hayati olduklarini en yakinimizindaki inlari aslinda sadece bize gosterdikleri yuzlerini tanidigimizi anlatan bir film.
Baska bir ispanyol filmí olan ve konusu gercek olaylara ve de sahislar hakkinda olan LOS PELAYOS da ekleye bilirmisiniz acaba.

Vedat
2 yıl önce

İbnelerin karıştığı yerde gülmekten bayılacaksınız…

ceren karaca
2 yıl önce

sonunu anlamadım kadın psikolog olduğu içinmi çözmüş hepsini yoksa hayalmi kurmuş

Kritikçi
2 yıl önce

vay anasını, anlaşılan yakında herkes birbirinin… başlayacak, ne güzel örnek bir film. mutlaka izlenmeli ve öğretilmeli, gençlik için için muhteşem öğretici bir yapıt.

ekol
2 yıl önce

Çok eğlenceli bir film. Bildik ABD filmleri yerine orijinal senaryolarıyla İspanyol filmleri çok daha güzel. Özellikle gizem, gerilim, korku türünde çok iyi filmler yapıyorlar. Oyunculuk bir harika. Özellikle beden eğitimi öğretmenine bayıldım. 10/8

Walter White
2 yıl önce

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

DURU
2 yıl önce

güzeldi,Ispanyollar son yıllarda özellikle gizem kategorisinde çok sağlam konular buluyorlar,tavsiye ederim izleyin,telefonlarınız en yakın dostunuz mu yoksa düşmanınız mı tartişmaya açıyor birazda

sahne
2 yıl önce

filmin sonundaki müziği bilen var mı. çok güzel

filmlerinefendisi
2 yıl önce

Türk versiyonun adı Cebimde ki yabancı

phoenix1654
2 yıl önce

cebimdeki yabancı

atadam
2 yıl önce

türk versiyonun adı cebimdeki yabancı

Walter White
2 yıl önce

Şahane bir film.Geçen sene izlemiştim.Bu sene bunun Türk versiyonu yapıldı.Türk versiyonunun adını bilenler yazarsa sevinirim.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x