BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Nuummioq 2009 Grönland / Türkçe Altyazılı-

Malik, balıkçılık yaparak geçinen alçak gönüllü bir adamdır. Yaşadığı kasabaya gelen turist bir kadınla olan yakınlaşmaları, o kadına aşık olmasıyla sonuçlanır. Rüyalarının kadınını bulduğunu düşünen Malik, tedavisi imkansız bir hastalığa yakalandığını öğrenince hayatı değişecektir. Sundance'a aday olarak gösterilmiş olan, nadir Grönland filmlerinden biri olan yapımı SİZE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: ZEYNEP)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

9
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Hasan Basri

Değerli admin, eski tasarımı arıyor gözlerim , nede olsa site bir klasik çook uzun zamandır aynı tasarımdı.Bu da fena değil tabii ki umarım beklentilerinizi karşılar.

Hadiye

Ne zaman ve nereden gelmişlerse o adada kendi halinde mütevazı bir yaşam süren Grönlandlı bu insanların, Afganistan’a asker gönderen(!), ülkelerine gelen sığınmacıların üstlerindeki takıları filan soyan Danimarkalılarla uzaktan yakından bir ilgisi var mı ki… Bir zamanlar sömürgeleri haline getirmişler bu ada insanlarını işte, o kadar…

Sez

Ne kadar guzel duygusal bir filim, tavsiye ederim

Tozmik

Grönland Sinemasından oldukça derin hüzünlü bir film.Hayat hiçbir zaman planlandığı gibi yaşanamaz.Hiçbir zaman karşınızdakini küçümsemeyin çünkü daha beteri sizin başınıza gelebilir diyor filmimiz aslında.Bunu izleyince anlayacaksınız.Dağ gibi adam başına gelen haberle hayatla bağını koparıveriyor.Ama onurlu bir adam genede sevdiklerini üzmemek için onlara birşey söyleyemiyor.İzlenilmesi gereken bir film.Buzdan Hayaller kadar hüzünlü olmasada onun bir tık altında gayet iyi bir konuya sahip film.

Danimarkalı

Grönland sineması mı? Şakamı bu? Danimarka sineması doğrusu. La havle 🙂

Tozmik

Yabancı dil Oscarında Grönland’ı temsil etti.Danimarka’nın adayı ayrıydı.Oscar kabullenmiş böyle bir ülke olduğunu ki kendine ait Grönlandça diye dili olan bir yer.ayrıca bu ada Kuzey Amerika kıtasında yer alıyor.yani Avrupa ile alakası yok.Danimarkaya bağlı olsa ne olacak?

Lamia

Tozmik’e Cevabınız biraz sacma değil mi? Ulke dogru yazılmayacaksa o zaman Çin yazsın mesela o da Kuzey Avrupada değil:…

turgut

filme dair yazının konuyla pek ilgisi yok fakat grönlanda dair güzel film…

ipekim

45. dakikadan sonra 5 dakika daha izledim, ne yazık ki altyazı eklenmemiş… Bilginize!

ADMİN: ALTYAZI O BOŞLUKTAN SONRA, 52. DAKİKADAN İTİBAREN BAŞLIYOR VE DEVAM EDİYOR.