BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Geçmişteki Sır 2017 Türkiye, Bosna Hersek / Yerli Film-

Ailesiyle birlikte yaşayan Ali, fotoğrafçılık yapmaktadır. Genetik bir rahatsızlığı olan Ali, kendisini bilmediği hüzünlü bir hikaye içinde bulacaktır. Bosna’ya hiç gitmemiş olan bu genç adam burada geçmişinin peşine düşer. Burada yaşana Hana ise Ali’yi bilinmezlerle dolu yolculuğunda yalnız bırakmayacaktır.Kısıtlı festivallerde gösterim şansı bulmuş olan ve çekimleriyle, konusuyla övgüler alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
sedat

bu film ben yorumlarım sayesinde ayakta herkes akıllı olsun daha yorum yapmam

suntor

film gayet güzel. Sadece dönüşte istanbul görüntüleri isterdi. Yönetmenin bunu hissedememesi çok ilginç. Bunlar bir algıdır. Film güzel ve Bosna’da yaşanmış akıllara zarar savaş ortamının acılarının nasıl derinlere çıkmamak üzere çivilenmiş olduğunu ortaya koymuş sanırım. Biz bunları yaşamadığımız için sanırım diyorum. Yaşayan bilir çünkü bunun ne olduğunu. Ateş düştüğü yeri yakarmış. O yüzden ahkam kesmek bana doğru gelmediğinden böyle konuşuyorum. Allah sabırlar versin demekten başka yapacak bir şeyim yok. Savaş insanlığın en korkunç trajedisidir. Anlatmak asla mümkün değil orada olanları. Gayet güzel filmdi. Çok beğendim. Hele Natasha Petrovic’in güzelliği inanılmaz. Aydan arı sudan duru, ayın ondördü gibi bir kız. Sütte… Read more »

Şaka gibi

Abi herife dublaj yapmışlar. Keşke başka dilde dublaj yapılmış versiyonu olsa da altyazılı izlesem. Böyle aşırı rahatsız oldum.

Ezgi

Yerli Elijah Wood’muz.

trajikomik

diyaloglar gerçeklik hissi vermedi