BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Pejmürde / Paradesi (Vegabond) 2013 Hindistan / Türkçe Altyazılı-

1940'lı yıllarda, Hindistan henüz bağımsız değilken kölelik oldukça yaygındır. Köylerinden zorla getirilen bir grup insan, tarlada ağır şartlarda çalıştırılmaktadır. Bunlardan biri olan genç ama engelli Rasa, hem kendi gibi köle bir kızı sevecek hem de yeni bir akım başlatacaktır.Hint toplumundaki kölelik konusuna mercek tutan, Güney Hindistan film ödülü bulunan bu yapımı SİZE ÖZEL ÇEVİRİ ile sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLM ÇEVİRİSİ: ZEYNEP)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

6
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Truthteller

Bu filmdeki karakterler değil aktör olmayı figüran olmayı bile hak etmiyorlar. Filmden azcık anlayan biri, oyuncuların berbat rol yaptıklarını anlayacaktır. Sakın izlemeyin, yazık o güzelim vaktinize…

Murat Kazanlı

İlk 1 saat mükemmel derecede güzeldi komikti duygusaldı. Ta ki o aşağılık köpek simsar gelene kadar… Lanet olsun o ingilizlere ve tüm sömürgeci zulümdar batılılara ve o zihniyetteki hepsine… Rochefeller geberdi gitti keşke bi mezardan 5 dk lağına çıkarılsada kafasına kaç balyoz iniyor bi izlesek ya

muradcan

Tozmik Kardeşim film hakkındaki yorumlarınız ve konu hakkında aydınlatıcı bilgileriniz için teşekkürlerimi sunuyorum en yakın zamanda filmi seyredeceğim

Tozmik

Tamil Sinemasından Başyapıt Niteliğinde bir film.son 15 dk kalan danslı müzik harici müziklerinin gereksiz olmadığınıda söyleyebilirim.Bu filmi müziksiz yapmaya kalksanız bu kadar etkileyici olamazdı.Kölelik hakkında yapılmış en iyi filmlerden.Burada dışardasınız ama aslında içerde gibisiniz.Sonuçta dışarda olmanıza rağmen Özgürlük yok.Üstelik çalışsanız bile yaptığınız harcamalardan düşülüp orada ne kadardaha kalacağınızın süresi hesaplanıyor.İşin akılalmaz yanı bunun gerçek hikaye olması.Manderlay fln gibi uydurma bir hikaye olsa izlerdim geçerdim.Ama bu filmden etkilenmemek elde değil.Sonu Mutlu ama aslında Mutlu bitmeyen bir film.Mutsuzluktan Mutlu olarak biten bir film.

muradcan

filmi burda görünce hemde altyazılı olarak bir sinemasever olarak çok sevindim ancak ne yazıkki görüntü berbat olunca seyretmekten vazgeçtim inşallah daha kaliteli bir sürümü çıkarda seyrderiz.

Tozmik

Görüntü berbat değil.Filmin çekimi düşük ve açık renkte pastel tonlarla bilinçli olarak yapılıp neredeyse siyah-beyaza yakın bir görüntü olgusu sağlanmak istenmiş.Görüntü yönetmeninin hafif soluk tonlu pastel çalışması diyebiliriz.ha Görüntü yönetmenini eleştirirsen neden böyle çekmiş diye okey.Filmin görüntüsü videodan kaynaklı değil yani onu belirtmek istedim.

x