BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Anon 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Bir dizi çözülmemiş cinayeti çözmeye çalışan dedektif Sal Frieland, sistemi altüst eden ve ortadan kaybolan bir kadına rastlar. Kadının hiçbir kimliği, geçmişi veya kaydı yoktur. Sal, suçun sonunun gelmediğini, aksine daha yeni başlıyor olduğunu fark eder. Kendisi bir sonraki kurban olmadan önce kadını bulmak zorundadır.Hiç suç işlenmeyen ve insanların her anının kayıt altında olduğu distopik bir gelecekte geçen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

6
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
sadi

linklerin hepsi ölmüş ya da siteye giremiyorum.

ADMİN: VİDMOLY VE VSHARE SEÇENEKLERİ SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR.

vizyonfan

Linkler çalışmıyor. Ayrıca seyrettiğim son üç filme dayanarak söylüyorum. Site eski haliyle daha akıcı ve sorunsuz çalışıyordu. Film listesi de daha seçilebilir haldeydi. görüşüm budur.

ADMİN: BU FİLME AİT HER 2 İZLEME SEÇENEĞİ DE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR GÖRDÜĞÜM KADARIYLA. SİTENİN YENİ HALİNİN GELİŞTİRİLMİŞ VERSİYONUNU GÖRMEK İÇİN KLAVYENİZDEN CTRL+F5 TUŞLARINA BASARAK SAYFAYI YENİLEYİNİZ. BUNU ARA ARA YAPMANIZI ÖNERİRİM, SİZLERİN GÖRÜŞLERİ DOĞRULTUSUNDA YAPTIĞIMIZ BAZI DEĞİŞİKLİKLERİN HEMEN GÖRÜNÜR OLMASI İÇİN GEREKLİ.

Symbad

Mükemmel bir bilim kurgu. Konusu, işlenişi ve oyunculuğu ile mükemmel.

sezgin

filmi seyrederken, “truman show” filmini hatırlatıyor, diye düşündüm. sonra baktım, evet, yönetmen “truman show”un senarist ve yönetmeni. orta şeker bir tekrar filmi gibi.

Vedat

Madem bilim kurgu filmi yapılmış biraz inandırıcı ve akıcı olmalıydı, ikisini de becerememişler. Aynı şeyleri herhangi bir bilgisayar uzmanı da film haline getirebilir, çok basit kaçmış.
Bir de sanki ölülerin gözüyle dünyayı izliyorlarmış gibi bir renk tonu vermişler, filmi izlerken kendimi ölü gibi hissettim.

forever_

film biraz durağan ve yer yer sıkıcı.Ama fikir güzel.Eğer film biraz daha köpürtülseydi dört dörtlük film olabilirmiş.