BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ölümlü Dünya 2018 Türkiye / Yerli Film-

Nesillerdir ünlü bir lokanta işleten Mermerler, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde görünseler de gerçek hiç de öyle değildir. Mermer ailesi nesilden nesile kiralık katildir ve dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon için çalışmaktadır. Ancak ihmal ettikleri kurallar yüzünden artık kendileri birer av haline gelecektir.2018 yılının en iyi komedi Türk filmlerinden biri olarak nitelendirilen; ünlü oyuncuların yer aldığı bu yapımı sizlere sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

23
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

22 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Malesef tüm`Linkler Kırık

ADMİN: FİLME AİT VSHARE SEÇENEĞİ VE VK.COM SEÇENEĞİ SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. VSHARE FİRMASI, TÜRKİYE’DE MAHKEME ENGELLİ OLDUĞU İÇİN GÖRÜNMEYEBİLİR, DNS DEĞİŞİKLİĞİ İLE AÇILIR. VK.COM’dan VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN DE VK ÜYESİ OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

Valla Bu Kadroya bu film berbat bir şey

Ersan

Değişik, uçuk bir film. Beğendim.

hadiordan

saçma sapan bir film ….çok kötü bir taklit …hele o feyyaz yiğit komik olmaya çalışmışlar ama küfürden başka bişey yok… lütfen biraz kalite yaaa…bu milletin seyir keyfinin içine etmeyin…

muti_zenger

Film hakkında olumsuz yorum yapanları anlamak mümkün değil. Eleştirilerin en yoğun olduğu alan özellikle içerikteki argo(küfür) Önce basit TV dizilerinde küfür olmayan ama cinsellik ve şiddet içeren yayınların çocuklara verdiği zararı bir düşünün sonra bu film hakkında ahkam kesin.
Ali Atay oyunculukta kendini kanıtladığı gibi yönetmenlik koltuğunda da tarihe geçecek bir filme imza atmıştır. Recep İvedik serisine bin basar bir film, iyi ki izlemişim.

eMeL06

Film bence harika olmuş 🙂

Evren Barış ÇETİN

Film 10 numara

MuratKinq

Bence harika bir filmdi

Eng

Türk komedisi işte küfürden ibaret ettikleri küfürlerle komedi yaptıklarını sanıyorlar çoluk çocuk izler diye düşünmezler, kültür seviyesi işte ne denilebilir !!

güven_cik

son dönem türk sinemasına farklı, hava getiren bir yapım olmuş. sinemada 2 defa izledim.
absürd tadında,keyifli…

ORHAN

KÖTÜ filmler arşivinde kesinlikle yerini almıştır bile.Ali Atay-a hiç yakışmadı.

Ferya

Begenmedim..

Misafir

Sahane bir komedi!

afrodisya

5 PARA ETMEZ Bİ FİLM.

deniz

Doğu Demirkol çok komikmiş

PetaPan

Ali Atay ve böylesine iyi bir kadrodan çok daha fazlasını beklerdim. 2018in en iyi Türk Komedisi olarak anılıyor ise gerçekten bunun tek sebebi kadroya saygıdır bence. İki farklı haber okumuştum. Birincisi durum komedisi olacak denmişti lakin çekimin basitliği ve gereksiz uzatmalar komik olacak sahneleri basitleştirmiş. Durumdan daha çok konuşmalar güldürdüğü için bu haberin yalan olma ihtimali yüksek. Komik olan yerleri yok değil elbette var. Lütfen! oyuncular yan yana sadece dursalar güldürebilecek kabiliyette fakat senaryo ve çekim olarak Ali Atay’dan beklediğim kaliteyi alamadım. İkincisi dark/black comedy olacağıydı… Immm… Sanırım evrensel dark comedy’den bahsetmiyorlardı (Dr. Strangelove/ Pulp Fiction/ Shaun of the Dead/… Read more »

Durmaz

Bu fime bu kadar fazla kültür omleti gerekmezdi be adamım.!

süper lonca

berbat bir film 8.1 değil 1.2 olması lazım yapımcı direk puan verdirmiş ancak düşük iqlular güler buna bir maymunlar

efe

bu kadroyu topla sadece kufur ettir.

Ugur

Konusmalar komik
Guzel bir film

a

harika hemen izleyin

transporter

film görünümü güzel. Konu ilgi çekici değil.

Truva

soğuk komedi..

x