BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Jane 2017 ABD / Türkçe Altyazılı-

Primatları (insansı maymunları) inceleyen bilim insanı Jane Goodall'ın şempanzeler üzerinde oldukça derin araştırmalar yapmıştır. Jane Goodall, yaptığı araştırma ile kendi döneminin erkek egemen bilimsel topluluğuna başkaldırır ve insanlığın doğal dünyayı algılayışına bir devrim getirir.Baskıcı bir bilim topluluğunda kendisine kürsü arayan bilim kadını Jane, kimsenin yapamadığı kadar önemli bir araştırma yaparak adını tarihe yazdıracaktır. Aynı zamanda erkek egemenliğini de yıkacak olan bu bilim insanının biyografisini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Reklamı Geç
"OK.ru" seçeneğinden filmi izlemek için VPN kullanınız."VK HD" seçeneğinden izlemek için VK.com sitesine üye olmanız yeterlidir.
10


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ahmet

Bütün linkler kırık

ADMİN: MEVCUT VSHARE VE VK İZLEME SEÇENEKLERİ ÇALIŞMAKTADIR. VSHARE İLE İZLEMEK İÇİN DNS AYARLARINIZI DEĞİŞTİRİN, VK İLE İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

çağla

link çalışmıyor

ADMİN: VSHARE SEÇENEĞİ TÜRKİYE’DE ENGELLENDİĞİ İÇİN AÇILMIYOR OLABİLİR. DİĞER İZLEME SEÇENEKLERİNİ DENEDİNİZ Mİ? ÇALIŞIYOR HEPSİ.