BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Battle Drone 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Bir grup yetenekli paralı asker, ABD hükümeti tarafından ihanete uğrarlar. Yeni ve öldürücü insansı droidler ekibi tarafından yok edilmek istenmektedirler. Kurulan pusuyu geçmek zorunda kalacaklardır.İnsan askerler ile savaşçı robotların mücadelesinin anlatıldığı, ortalama bir film olan Battle Drone'u sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Venedik
1 yıl önce

Havasına ….5 dakika izledim bıraktım.

2 yıl önce

Samuel sus ikiyüzlü, korsan film izleyip ahlak abidesi kesilme başımıza…

samuel
2 yıl önce

kardeş senn reklamlarından bıktım. bahis şirketinin reklamını yapıp duruyorsun yasal br durum mu devletin bundan haberi var mı….güzel bir reklam al tamam ….bazen yerine göre çocuklar bile izleyebiliyor bu siteden başkasının çocukları umrunda değil kendi çevrene birşey olmasın toplum bilinciinden anlayışın bu mu senin siteyi yöneten biri olarak

ADMİN: REKLAMLAR KONUSUNDA HAKLISINIZ, PİYASADA SADECE BU TİP REKLAMLAR VAR ONUN DIŞINDA HERHANGİ BAŞKA FİRMA REKLAM VERMİYOR VE HER SİTE GİBİ KOYMAK DURUMUNDAYIZ, YOKSA SİTENİN DEVAMLILIĞI SÖZ KONUSU OLAMAZ. KUMAR REKLAMI YAYINLAMA, BUNUN ZARARLARI KONUSUNDA DA HAKSIZSINIZ BANA KALIRSA. SONUÇTA HERKESİN ÖZGÜR İRADESİ VAR REKLAM İLGİSİNİ ÇEKERSE TIKLAR YOKSA BAKMAZ..

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x