SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Puanla:
0 / 10

-Görevimiz Tatil 2018 Türkiye / Yerli Film-

Tipik bir ev kadını olan Türkan Mutlu, eşi Sıtkı Mutlu ve 2 çocuğuyla yaşamaktadır. Sıradan hayatından bıkan Türkan'ın zorlamasıyla hep beraber bir aile terapistine giderler. Onun yönlendirmesiyle de bir karavana atlayıp Antalya'ya tatile gitmek üzere yola çıkarlar. Ancak Yavaşlar Köyü yakınlarında bir kaza yapınca buradaki köylülere bir süre misafir olmaları gerekecektir. Güncel problemlere değinen ve siyasi göndermeler de içeren bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


11 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
11 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
suntor

köylüyü ben de pek sevmem çünkü eski köylü değildir artık, alabildiğine yozlaşmıştır. Fakat yine de bir filmde köylünün böyle dünyadan bi haber ve pis yerine konulup ta öyle oturtuğu yerlerden iğrenmek, sofrasından iğrenmek, domatesi bütün yemesini falan küçüksemek son derece itici ve rahatsız edici. Neandertal insanı değil bunlar, dağ ayısı da değil insan insan. Sen neden haberdarsan o da ondan haberdar artık. Senin televizyonun onda da var, senin internetin onda da var, senin akıllı telefonun onda da var. Öyle şehirden bir ev hanımı gidecek koyun gibi herkesi gütmeye başlayacak, köylü de böye aciz falan gösterilecek. Kurusa bakmayın köylüye bakış tarzının son derece sorunlu ve insanlık dışı. Medeni ve insanlıkçı değil, saygılı değil. Aynı zamanda o küçük kızın kendinden on yaş… Daha fazlası..

efe ali

bu kadar saçma ve isteksiz devam eden bir film görmedim. Özellikle Zafer Alagöz,Demet Akbağ gibi aktör ve aktristlerin olması durumu daha da vahim yapıyor. (keşke filmin bütcesi ile daha güzel şeyler yapılsaydı)

ORHAN

Cem Yılmaz-dan ödünç alınmış bir ZAFER ALGÖZ, bunca güzel filme ve tiyatro oyununa imza atmış, seyircisiyle alay eden bir DEMET AKBAĞ.

alastageil

Cennet ülkem ne güzelsin. Zengin olmak uğruna kıymayın bu güzelliklere..

Sıcacık bi filmdi ben sevdim, tşkler.

Ersan

Olmamış, çok zorlama bir film. Zafer Algöz çok iyi ama gerisi hikaye.

Selin

Demet Akbağın son dönem oynadığı mesaj kaygılı zorlamalı filmlerinden biri daha para için oynadığını düşünüyorum vaktinize yazık imdb 5 bile çok!

gezgin

film güzel veya değil mesaj 10 numara 5 yıldız hangi ağaç olursa olsun ama özelikle zeytine dokunanların dötüne ağaçların kökü girsin inşallah .amin

Swarthy

Muthiş mesajlar veren surukleyici bir filmdi.demet akbag ve zafer alagöz varsa zaten birsey diyemeyiz

Baris Hemen

Artik bir travma halini almis Izmir marsi seanslarinin araya sokusturlumasi zorlama olmus ve de kimi kliselerin (köylülere yaklasim mesela) ötesinde izlenebilir.

Ferya

Insanin kalbine dokunan harika bir film . Paylasim icin tesekkurler..

haşim

Demet Akbağı sevmiyorum