SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

Foxtrot 2017 Film izle

Foxtrot 2017 Film izle
Puanla:
0 / 10

-Foxtrot 2017 İsrail,İsviçre,Fransa,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Michael ve Daphna sorunlarını aşmış ancak pek de iyi olmayan bir ilişkiye sahiptir. Küçük kızları Alma ve büyük oğulları Jonathan da bu ailenin sıradanlığının ortasında bulunur. Jonathan'ın askerlik yaptığı izole bölgede bir sorun olmuştur. Ordu yetkilileri de karışınca, çiftin ilişkisinde üstü örtülen bütün sorunlar su yüzüne çıkmaya başlar. Venice (Venedik) Film Festivalinden 3 ödül kazanan ve toplamda 10 ödül kazanmış olan film, İsrail'in savaş politikasına eleştirel bir yaklaşım barındırıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: DENİZ BALİNASI)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


2 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
2 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
özdenyunus

mükemmel..

trumpets

” foxtrot isimli bir dans var ileri geri sağa sola tekrar aynı hareketler. ne yaparsan yap aynı yerde duruyorsun.”

2017 yılı israil, isviçre, fransa, almanya ortak yapımı samuel maoz filmi. değişik festivallerden ödüllerle dönmüş filmimiz. oldukça ağır bir drama. film, oturdukları evin kapısına gelen iki subaydan, oğlunun askerde öldüğü haberiyle bayılan anne ve şoka giren babanın hayatının, beş saat sonra tamamen başka bir yere savrulmasının hikayesi. görüntü yönetimini hayli başarılı bulduğum filmimiz, zaman zaman insanın içini daraltan görüntülerle (konusu itibarıyla gerekli) devam ederken, insanoğlunun kaderinin ne yaparsa yapsın değişmeyeceğine dair mesajını veriyor. finalinde oturduğunuz yerden kalkmakta zorlanacağınız filmi öneriyor ve iyi seyirler diliyorum.