BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-The Death of Superman 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Superman, hayatı boyunca koruyup kolladığı Lois'e tüm gerçekleri söylemeye karar verir. Bu sırada ölümsüz düşmanı Doomsday hem onu hem de tüm şehri yok etmek için geri döner. Superman hayatının en önemli kararını verip savaşmayı göze alır. Batman ise yine tek başına mücadele edecektir.DC Comics'in en başarılı Superman filmi olarak değerlendirilen ve büyük övgüler alan bu yapımı sizlere HD KALİTESİNDE sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
blue
2 yıl önce

animasyon olarak güzel. Süpermen’in tipi Süpermen gibi olmasa da ki aslında bu çok önemli bir şey. Bir kuşak onun çizgi romanlarıyla büyüdü ve büyüdükten sonra bile devam ettiler okumaya ve takip etmeye. Süpermen böyle yuvarlak kafalı, dar alınlı bir tip değildi hiç. Yani surat koysan da bu kim diye Süpermen okurlarına bile sorsan kostümü renkleri, harfi, pelerini görmeden kimse bunun Süpermen olduğunu söylemeyecektir. Neden değiştirirler böyle akıl alır gibi değil. Kondüsyon mu zayıf Süpermen’in de dövüşürken öyle zorlanıyor, nefes nefese kalıyor falan. Süpermen böyle aktarılmış bir tip değildi aslına bakarsanız. Bu benzemeyiş dışında insani zaaflar da gösteriyor. Lois’e kendini anlatmalı… Read more »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x