SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Puanla:
0 / 10

-The Death of Superman 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Superman, hayatı boyunca koruyup kolladığı Lois'e tüm gerçekleri söylemeye karar verir. Bu sırada ölümsüz düşmanı Doomsday hem onu hem de tüm şehri yok etmek için geri döner. Superman hayatının en önemli kararını verip savaşmayı göze alır. Batman ise yine tek başına mücadele edecektir. DC Comics'in en başarılı Superman filmi olarak değerlendirilen ve büyük övgüler alan bu yapımı sizlere HD KALİTESİNDE sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


1 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
1 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
blue

animasyon olarak güzel. Süpermen’in tipi Süpermen gibi olmasa da ki aslında bu çok önemli bir şey. Bir kuşak onun çizgi romanlarıyla büyüdü ve büyüdükten sonra bile devam ettiler okumaya ve takip etmeye. Süpermen böyle yuvarlak kafalı, dar alınlı bir tip değildi hiç. Yani surat koysan da bu kim diye Süpermen okurlarına bile sorsan kostümü renkleri, harfi, pelerini görmeden kimse bunun Süpermen olduğunu söylemeyecektir. Neden değiştirirler böyle akıl alır gibi değil. Kondüsyon mu zayıf Süpermen’in de dövüşürken öyle zorlanıyor, nefes nefese kalıyor falan. Süpermen böyle aktarılmış bir tip değildi aslına bakarsanız. Bu benzemeyiş dışında insani zaaflar da gösteriyor. Lois’e kendini anlatmalı mı anlatmamalı mı kararsızlıklar falan yaşıyor. Kararsızlık bir tür zayıflıktır. Flash bile bu konuda hiç bir kararsızlık yaşamamışken ve ne… Daha fazlası..

Facebook
Facebook
Twitter
RSS
Follow by Email
Google+
https://www.vizyonfilmizle.tv/46983-the-death-of-superman-2018-izle.html">