BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Pascal Kütüphanesi / Bibliothèque Pascal 2010 Macaristan,Almanya,Romanya / Türkçe Altyazılı-

Mona, 3 yaşındaki kızını tek başına büyütmektedir. Yurtdışına giderken kızını teyzesine bırakır. Avrupa'nın batısında büyük zorluklarla karşılaşır ve seks işçisi olarak kendini bulur. Mona döndüğünde, uzaktayken neler yaptığının hesabını vermek zorundadır.Bibliyotek Pascal adlı bir adamın aynı isimli seks işletmesine odaklanan ve oradaki karakterlerin hayal dünyasını da yansıtan film, 7 ödül kazanan bir yapım. Derin bir kurgu ve başarılı bir senaryo ile izleyenlerin övgülerini alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 yıl önce

Renkli hayaller, yok peri masalı ya da konunun farklı anlatımı diye bir şey yok.Zaten olayların geçtiği yer bir sex fantazileri dükkanı o da tarihten ve masallardan filmlerden alıntı yapmış güya. Zaten olan şey aktarılıyor, farklı birşeymiş de farklı renkli şekilde sunuluyor gibi bir algı yaratılmasın düzgün seyretmeyenler tarafından.

trumpets
1 yıl önce

son yıllarda gördüğüm filmler arasında en sevdiğim filmlerden biri. filmimizi festivallerden iyi tanıdığımız macar yönetmen szabolcs hajdu yazmış ve yönetmiş. oldukça ağır dram içeren ve klasik konuyu seyirciye bu kadar renkli bir şekilde aktarmak için sinema dahisi olmak lazım diyor ve noktayı koyuyorum..

’’film, karanlık bir peri masalının içinde dönüyor ve kukla gösterilerinden, büyük edebiyat eserlerine kadar farklı hikâye anlatım gelenekleri arasında dolaşırken, gerçekliğin sınırlarını zorluyor.’’ screen international

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x