BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ayin / Hereditary 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Geçmişi karanlık sırlarla dolu bir ailenin büyük annesi ölür. Bu olaydan sonra evin en küçük kızı başta olmak üzere bazı gariplikler yaşanır. Bu ölümün etkisi, geçmişte yatan bazı sırların açığa çıkması için çabalayan Annie'yi de sarsar. Ailenin üzerinde bir lanet mi vardır, yoksa başka derin ilişkiler mi buna sebep olmaktadır?Son dönemdeki tartışılan korku filmlerinden olan Ayin, daha çok gizem yönüyle ön plana çıkıyor. Durağan ve karanlık bir ortamda geçen bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

10
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Eko

Filmleriniz acilmiyorki yorum yapalim

ADMİN: FİLMİN İZLEME SEÇENEKLERİ YENİLENMİŞTİR, UYARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Suzan

Tozmak bey bu korku filmi değildir de nedir…aşk filmi midir…saçma sapan bir korku filmi…bu puanı kim verdiyse kafayı yemiş..rezalet

blue

tozmik beğendiyse kötüdür. Ben ona göre karar veriyorum. Tozmik iyi dediyse bilin ki berbattır. Orta doğu ve balkanların en filmden anlamaz .enyosudur kendisi. Onu takip edebilirsiniz. İyi dediyse izlemeyin. Kötü dediyse süperdir unutmayın.

shantaram

illede film izlemek zorundaysanız ve tek seceneginiz bu filmse izleyin. aksi takdirde film izlenilecek birsey degil. b.k gibi

deniz

asla tavsiye etmem sinirim bozuldu cok kötü

lejyoner

manyak sıkı korku gerilim, sinir bozucu, bir mr. talented havası, bir salem slot havası, bir exsorsic esintisi. şüper manyak psikopatizmi. kaçırmayın. zevkle izleyin

Hadiye

Blue Elephant’ı izledik sayesinde Tozmik kardeşin…. Kaynayıp gitmiş müthiş bir film Sayın Admin, bu vesileyle sitenize alırsınız belki dedik…

Tozmik

Ben beğendim.bi kere filmin anlatılışı gizem ve korku unsurları olsada filmin türü bu değil.onu sonunda anlayacaksınız.bir mısır filmi vardı son yarım saatte filmin türü değişmişti.onu hatırlattı bu film bana.Blue Elephant filmin ismi buydu.o filmide kesinlikle izleyin.Başyapıttır kendisi.

Çok sinir bozucu film. Amaç bu ise başarmışlar. Ben hitchkokvari gerilimdir diye izledim ama tam pskopat çıktı film. İzlemeyin.

bukavilya

Sinemada izlemiştim. Manasız bir gerginlik içinde bulmuştum kendimi 🙂
Pişman miyim? Hem de nasıl :))

x