BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Underverden / Darkland (Karanlık Şehir) 2017 Danimarka / Türkçe Altyazılı-

İyi bir doktor olan Zaid, aldığı haber karşısında çaresiz kalacaktır. Uyuşturucu bağımlısı kardeşi sokak çeteleri tarafından öldürülmüştür. Bunun üzerine çok önemli bir karar veren Zaid, hayatına artık hekimlik yaparak değil suçluların cezasını veren sokaklarda yaşayan gizli biri olarak sürdürmek isteyecektir. Danimarka yapımı olan ve ağır ilerleyen filmde, kardeşinin intikamını almaya çalışan bir adamın hikayesi anlatılıyor. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
egemen

kapitalizmin çıkmazını bütün insanlığın çıkmazı olarak sunmayalım;ruhban sınıfından kurtuluşta bir rolü vardı ve oynamıştır ; o kadar artık yıktığı eski düzen kadar gerici ve insan adına ileri olan ne varsa hepsine düşmandır.uyuşturucumu?: iyi para eder ve öyle kimseye yedirtilecek birşey değildir! bu yüzden bir türlü bitmez ayrıca ön beyine verdiği müttefik zararı körün istediği bir gözden fazlasıdır.evlilikmi?: şartlı reflekslerinle yönetecek bundan daha kutsanmış bir kurum olabilirmi;beslenme ve üreme! bütün süreç üretilmiş zenginliğe el koyma mücadelesinin çok çeşitli “ekran görüntülerinin” doğru sınıfsal analizinin homo erectus-alet yapan ilk insan- kadar rol biçilen ve daha ötesi olmasına ihtiyaç duyulmayan büyük insanlığa anlatılması meselesidir!

suntor

modern dünyanın çıkmazı aynı zamanda ilkel dünyanın çıkmazıdır. Geçmişten bu güne suç ile mücadelede ve suçun doğası konusunda hiç bir değişim olmamıştır. suç karşısında adaletin tecellisi noktasında da pek bir değişme olmamıştır. Büyük adımlar atılamamıştır. Elbet eskisi gibi değildir ama esasen anlaşılması gereken şudur ki değişen bir şey yoktur. Polis falan eh işte bir yere kadar belki. Doktor bütün düzenli ve mükemmel hayatına rağmen suçlu bir kardeşe sahiptir. Yani kimsenin hayatı aslında mükemmel falan değildir. Düştüğü durum ve ikilemler hususunda karısının bile nasıl bir anlayışsız ve motomot insan olduğunu görmektedir. Buna hazırlıklıdır. Modern dünyanın yetiştirdiği insan tipinin, kadın tipinin, evlilik… Read more »

lamborghini diablo

tez gibi açıklama yapmışsınız izleyeceğim