BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Trendeki Adam / L'homme du train (The Man on the Train) 2002 Fransa / Türkçe Altyazılı-

Bir banka soyguncusu küçük bir şehirde trenden iner. Gittiği eczanede karşısına çıkan emekli bir öğretmenle koyu sohbete girerler. Tüm zıtlıklarına rağmen bu ikiliden her biri diğerinin hayatına özlem duyduğunu farkedecektir. İhtiyar öğretmen bir maceracı olmayı özlerken, yolcu sükuneti aramaktadır. İnsan doğasında var olan, "başkalarının hayatına imrenme" durumunu çarpıcı biçimde ele alan, Venice (Venedik) Film festivalinden ödülle dönen bu yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: DENİZ BALİNASI)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
ORHAN

Keyifle izlenen bu fransız filmini es geçmek ne mümkün. Sinema sevenler ekran başına.

denizbalinası

filmimiz, elinde küçük bir çantayla trenden inip sessiz ve sıkıcı şehire gelen adamla, 32 yıl edebiyat ögretmenliği yapıp emekliye ayrılmış başka bir adamın sıradışı dostluk hikayesi. birbirine zıt hayat tarzları olan ikisi de yalnız karakterin zaman içinde birbirlerinden etkilenmelerini anlatan film, insan doğasında var olan başkalarının hayatına imrenme duygumuzu başarılı bir şekilde seyirciye yansıtmayı başarmış diyor ve seyretmenizi öneriyorum.

herdem

18 dkk izledim ama alt yazi okuyamiyordum (alt yazi hizli gorunup ayni hizla kayboluyordu) kapadim… ilginc bi konusu vardi izlemek istedim ama kismet olmadi.