SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Oh Lucy! Altyazılı Film izle
Puanla:
0 / 10

-Ah Lucy / Oh Lucy! 2017 Japonya,ABD / Türkçe Altyazılı-

Setsuko altın çağlarını geride bırakmış, yalnız bir ofis kadınıdır. İngilizce dersleri almaya karar vermiştir. Ancak derslere katıldıkça Amerikan alter egosunda yeni bir kimliğini keşfeder, bu yeni kimlik Lucy'dir. İngilizce kursundaki öğretmenine aşık olan 'Lucy', öğretmen bir anda ortadan kaybolunca onu bulmak için yola koyulur. Sinemada daha önce görmediğimiz türden bir kadın karaktere odaklanan film, yılın en nükteli feminist yapıtları arasında yerini alıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


1 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
1 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
suntor

Modernizm aşamasından geçmiş ve post aşamasına ulaşmış toplumun yaraları. Yapayalnız hayatlar, bir sarılmayla aşk derecesine yükselen baskılanmış, sıkışmış, torlulaşmış duygular. Yaralı insanlar. Herkesin yarası ayrı. Gencinin, orta yaşlısının, yaşlısının.
Adam hışımla gaza basıp gidiyorken önüne ne yaptığını nereye gittiğini bilmeyen bir hasta çıkar. İşte onun gibidir aslında herkes. Kimse kimseye işte o adama vurur gibi arabayla hızla çarpar gibi çarpmamalıdır.
İnsanın bu dünyada yolunu bulması çok zordur. Kendi başına bırakılan insan ne kadar entellektüel, bilgili, analitik mantık sahibi ve aklı başında olursa olsun sadece ne yapacağını bilmezlikler içinde kıvranıp duran, yanılgılar içinde debelenen, nereye ne yöne akacağını göremeyen bir kör gibidir. İnsana her zaman bir rehber bir ışık lazımdır. O ışık o rehber sahibidir. Yaratıcısıdır. İnsana ondan daha yakın dost yoktur.

Facebook
Facebook
Twitter
RSS
Follow by Email
Google+
https://www.vizyonfilmizle.tv/47098-oh-lucy-altyazili-film-izle.html">