BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Ah Lucy / Oh Lucy! 2017 Japonya,ABD / Türkçe Altyazılı-

Setsuko altın çağlarını geride bırakmış, yalnız bir ofis kadınıdır. İngilizce dersleri almaya karar vermiştir. Ancak derslere katıldıkça Amerikan alter egosunda yeni bir kimliğini keşfeder, bu yeni kimlik Lucy'dir. İngilizce kursundaki öğretmenine aşık olan 'Lucy', öğretmen bir anda ortadan kaybolunca onu bulmak için yola koyulur. Sinemada daha önce görmediğimiz türden bir kadın karaktere odaklanan film, yılın en nükteli feminist yapıtları arasında yerini alıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

1
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
suntor

Modernizm aşamasından geçmiş ve post aşamasına ulaşmış toplumun yaraları. Yapayalnız hayatlar, bir sarılmayla aşk derecesine yükselen baskılanmış, sıkışmış, torlulaşmış duygular. Yaralı insanlar. Herkesin yarası ayrı. Gencinin, orta yaşlısının, yaşlısının. Adam hışımla gaza basıp gidiyorken önüne ne yaptığını nereye gittiğini bilmeyen bir hasta çıkar. İşte onun gibidir aslında herkes. Kimse kimseye işte o adama vurur gibi arabayla hızla çarpar gibi çarpmamalıdır. İnsanın bu dünyada yolunu bulması çok zordur. Kendi başına bırakılan insan ne kadar entellektüel, bilgili, analitik mantık sahibi ve aklı başında olursa olsun sadece ne yapacağını bilmezlikler içinde kıvranıp duran, yanılgılar içinde debelenen, nereye ne yöne akacağını göremeyen bir kör… Read more »