BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Shepherds and Butchers (Çobanlar ve Kasaplar) 2016 Güney Afrika,ABD,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Uluslararası bir şöhrete sahip olan fakat insanların devlet eliyle idam edilmesine karşı çıkan avukat John Weber, henüz 17 yaşında cinayetle suçlanan bir gardiyanı idam edilmemesi için savunmasını üstlenir. Fakat eldeki hiçbir bulgu somut olarak müvekkilini aklamaya yetmeyecektir.5 ödül kazanmış olan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: DENİZ BALİNASI)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

6
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
özdenyunus

İdam insanlık suçudur. Nokta.

sezgin

filmde anlatılan olaylar, genelde avrupa özelde de ingiltere mahreçli yargılama ve cezalandırma biçiminden kaynaklanmaktadır. sizin hiç bir yakınınız suçsuz yere öldürüldü mü? şayet böyle bir şey olduysa ve katil de yakalandıysa, ne düşündünüz? ceza olarak neyi uygun görürsünüz? 20 sene ceza alıp sonra da cezanın yarısını yattıktan sonra çıkıp karşınıza geçip bıyıkaltından gülerek sigara içmesine nasıl tepki verirsiniz? idam bir insanlık ayıbı değil, bilakis cinayet ise bir insanlık suçudur. doğrusu şudur: göze göz, dişe diş… cinayeti geçtim, evinize hırsız girdi mi? bir gece evinizde hırsız ile karşıkarşıya kaldınız mı? kalmadıysanız, filmdeki avukatın düşündüğü gibi düşüneceksiniz; ama evinizden birşeyler çalan hırsızın… Read more »

hako54

gayet başarılı bir film olmuş emeğinize sağlık iyi bir film izleyicisi olarak söylüyorum mutlaka izlenmeli

edin

Güzel film. Gözel ve izlenmesi gerekli bir film.

Bir yanda amirine kul köle olmuş,devletin idam kararlarını kayıtsız şartsıt infaz eden depresif psikolojide gardiyan… Bir yanda savunma gücü oldukca yetkin avukatın mücadeleci ruhu… Avukatın direngen duruşu iyi bir örneklilik… Kaliteli bir film…

denizbalinası

film otomobiliyle giderken başka bir aracı durdurup 7 kişiyi katleden 17 yaşındaki bir gardiyanın mahkemesinin hikayesi. kendini savunmayan ve suskun kalan mahkumu idam cezasına karşı bir avukat savunacaktır. her bünyenin kaldırmayacağı idam sahnelerine sahip filmimiz şöyle can alıcı bir diyaloğa sahip..

– devletin insan öldürmek (idam) gibi bir eyleme hakkı yok.!
+ ama. halk destekliyor.
– halklar daha önceleri insan yakmayı ve çarmıha germeyi de destekliyordu.