Aala Kaf Ifrit Film izle, Beauty And the Dogs 2017 izle, Aala Kaf Ifrit Altyazılı izle, Beauty And the Dogs Filmi Altyazılı Full izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Aala Kaf Ifrit / Beauty And the Dogs 2017 Tunus / Türkçe Altyazılı-

Genç bir Tunuslu kadın olan Mariam, bir öğrenci partisinde gizemli bir adam olan Youssef ile tanışır. Partiden birlikte ayrılırlar. Genç kadın, bir kaç saat sonra sokaklarda şok geçirmiş bir halde dolanmaktadır. Temel hakları ve haysiyeti için savaşacağı uzun bir gece daha yeni başlamaktadır. Peki ama suçu işleyenler aynı zamanda adalet sağlayıcılarsa o zaman adalet nasıl sağlanır? Gerçek hayattan alıntı olan ve 21 yaşındaki genç bir kızın tecavüze uğradıktan sonra verdiği mücadeleyi anlatan ve 2019 OSCAR için aday olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
serdarline
2 yıl önce

zaman kaybı bir film cok kalitesiz

Tozmik
2 yıl önce

o zaman her meslek grubunun filmini yapsınlar kardeşim.yanlış fln anladığım yok.filmin içeriğini beğenmedim hep aynı terane.sağlık sistemini eleştiren Lazarescu’nun Ölümü ile bu filmi bir tutmam.sağlık sektöründe gerçektende o çile vardır çünkü.ama polis,asker,avukat hepsi hakkında film yapıp hepsini eleştiren film çok izledik.hani bu film orjinal değil.ADALET dediğin avukatlarda bile yok.sistemi eleştirmiyor bu film polisleri eleştiriyor resmen.içerik çok sığ kalmış.sadece hastaneye gittiğindeki danışmadaki kadınla olan sahnesi gerçekten sistem eleştirisiydi.bu tip sahneler fazla olsa belki filmi severdim.filmin %70’i karakolda sorguda geçiyor.

2 yıl önce

Tozmik nikli kardeşim hep yanlış anlıyoruz.Film polisleri kötülemek için yapılmamış.Polis camiasının içinde suçlular çıkabilir.Bu bütün polislerin hepsinin aynı olduğu anlamına gelmez.Lütfen biraz daha filme doğru mantıklı yaklaşalım filmin konusu adaletin tecellisi.Hukukun üstünlüğü her şeyin üstünde olmalı.

2 yıl önce

Adalet karşısında kim olursa olsun hangi meslekten olursa olsun eşit olmalı.her meslekten suçlular çıkabilir.Yanıldığımız şey hangi meslekten olursa olsun ister savcı ister polis eğer suçlu ise o camia yı kirletmez aksine suçlular temizlendikçe bir toplumda güven artar.Bir polis suç işledi ise bütün polisler suçlu değildir.Bu meselenin ince noktasını bu şekilde anlamamız gerekir.her meslekte , toplumun her kesiminde çürük elmalar olacaktır.İşte adalet bunu temizlemek için var olmalıdır.Dil,din,mevki,ünvan hiç bir güç adaletin tecellisine engel olmamalıdır.Güzel bir filmdi örnek bir film keşke Türkiyede herkes izlese örnek alsa.

Mavi
Reply to  Burak Arslan
2 yıl önce

Kesinlikle katılıyorum, hukukun üstünlüğü mevki ve makam gözetmeksizin uygulanmalı, İnsan Hakları evrenseldir ve herkese karşı işlemelidir insan onuru ve haysiyeti lekeleyecek ve küçük düşürecek davranışlarda bulunulmamalıdır ve buna karşı yaptırım uygulanmalıdır. Acaba siz ‘adalet’ alanında mı eğitim alıyorsunuz?

Tozmik
2 yıl önce

Mükemmel altyazının karşılığı böle klişe bir film olmamalıydı.Tmmen polisleri kötü göstermek amacıyla yapılmış bir film.Filmi pek beğenemedim.Fin ve Lüksemburg adaylarını sevdim.hatta orjinal buldum ama Tunusa yabancı dil oscarında şans vermiyorum.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x