BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Hayatını Çalan Hırsız / Un secreto de Esperanza (A Beautiful Secret) 2002 Meksika / Türkçe Altyazılı-

Jorge, annesiyle yaşayan ve onun ilişkilerine katlanan 12 yaşındaki bir çocuktur. Herkesin korktuğu bir kadının bahçesine topu kaçınca onu almak ister ve o andan sonra tüm hayatı değişir. Bu kadının aslında anlatılanlar gibi olmadığını ve tam aksine bilge, entellektüel ve iyi kalpli olduğunu öğrenir. Onunla paylaşacakları geleceğini etkileyecektir.Büyük düşünürlerden ve sanatçılardan alıntılarla beslenen, bir çocuğun gözünden "iyi insan olmanın" zorluklarını ve bilge bir kadının sıradışı yaşamını anlatan Meksika filmini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: DENİZ BALİNASI)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NURCAN
1 yıl önce

akıp giderken sizi de beraberinde götüren, düşündüren, sorgulatan ve kalbinize dokunan bir film

nurci
1 yıl önce

2002 de izleseydım gercekten çoğu adımımı farklı atardım,cok beğendim uzun zamandır böle etkilendiğim bir film olmamıştı

Pik
1 yıl önce

İlk defa bir filme yorum yazıyorum.tam bir “başyapıt”

tron
1 yıl önce

filmin çok güzel olduğunu yazmak için geldim sırf. Baktım ki tozmik öküzü de buraya pislemiş yine. Bu angut iyi dediği için kötü diyesim var filme.

tuba
1 yıl önce

güzeldi …

Tozmik
1 yıl önce

Meksika sinemasından bir Başyapıttır kendisi.Örnek alınması gereken bir filmdir.10 kere söylememe rağmen Önderin yayınlamadığı filmlerden biridir.Deniz Balinası sen bu tip filmler önermeye devam etmelisin.Artık filmleri çevirecek çevirmende bulamıyoken türkçe altyazısı olan ve pek bilinmeyen iyi filmleri öne çıkarmaya devam etmelisin.

denizbalinası
Reply to  Tozmik
1 yıl önce
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x