BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-UFO 2018 ABD / Türkçe Altyazılı-

Derek, geleceği parlak olan bir üniversite öğrencisidir. Çocukken, dünya dışı bir varlıkla yaşadığı deneyim onda saplantı haline gelmiştir. Bir süredir etraftaki havalimanlarında gizemli cisimler görülür. Bunların dünya dışı varlıklar olduğunu kanıtlamak isteyen Derek, kız arkadaşı, matematik profesörü Dr. Hendricks ve FBI ajanı Franklin Ahls ile birlikte gizemi çözmek için çabalar.Bilinmeyen uçan cisimleri araştıran ve uzaylıların varlığını kanıtlamak isteyen bir gencin çabasının anlatıldığı filmde, X-FILES'dan tanıdığımız Gillian Anderson da rol alıyor. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sait
1 yıl önce

özellikle ufo fenomenine ilgi duyanlar için iyi alternatif olacaktır…Film den aksiyon, bilim kurgu, görsel efektler falan beklemeyin filmin amacı bu değil…dünya dışı yaşam ile ufoların frekans dalgalarını matematik ile çözümleme yaparak iletişim kurma üzerine kurulu bir film. Evet filmin sonu baya yavan kalıyor ama bence genel olarak bu süreç gayet akıcı ve bilgilendirici…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x